Nie wiedziała, że jej mąż jest najgroźniejszym przestępcą w Europie! Poznała prawdę po 10 latach!

Małgorzata
ponad rok temu
Nie wiedziała, że jej mąż jest najgroźniejszym przestępcą w Europie! Poznała prawdę po 10 latach!
FB Udostępnij na Facebooku
Svetlana Mikhotina spędziła dziesięć lat z człowiekiem, o którym myślała, że wie wszystko. Została jego żoną. Urodziła mu dzieci. Była przekonana, że jej ukochany nazywa się Gabtelnur Boltaczow. Tymczasem nazywa się Romas Zamolskis, który jest jednym z najgroźniejszych, litewskich przestępców w Europie!
Roma Zamolskis był dobrze znany litewskim policjantom. Mężczyzna mając już 16 lat trafił za kratki, gdy okradł sklep w Wilnie. Pięć lat później zamordował swojego przyjaciela, a następnie jedną z miejscowych prostytutek. Zajmował się też kradzieżą luksusowych samochodów. Mordował każdą osobę, która stawała na jego drodze i chciała mu przeszkodzić w dotarciu do celu. Nadano mu nawet przydomek "Wściekły Rzeźnik". Mężczyzna jednak często zmieniał miejsce zamieszkania i służbom było ciężko go namierzyć.


W 2001 roku policjanci w końcu namierzyli "dziuplę" Zamolskiego, ale nawet wtedy mordercy udało się uciec. Sfałszował swoje dokumenty i zbiegł do Rosji. Rosyjscy przestępcy wspierali kolegę i przygotowali mu kolejne dokumenty, aby mógł uciec na Ural. To właśnie wtedy zyskał nową tożsamość i został Gabtelnurem Boltaczowem. 


Na początku swojego pobytu na Uralu robił to samo co na Litwie - kradł, handlował bronią i zamordował lokalnego biznesmena. Dwa lata później nagle postanowił się ustatkować. Zakupił ziemię i zaczął ją uprawiać. Nagle poznał też kobietę, z którą postanowił spędzić życie, Swietłanę. 


Kobieta wyznała, że mąż niewiele opowiadał o swojej przeszłości. Powiedział jej tylko, że jest sierotą, a jego rodzice zginęli w wypadku. Swietłana wierzyła ukochanemu i miesiąc później zamieszkali pod jednym dachem. Cztery lata później na świat przyszła ich pierwsza córka. Dwa lata później urodził im się syn. Żyli, jak typowi rolnicy - uprawiali ziemię i hodowali zwierzęta. 


Służby przez cały ten czasu szukali zbiega, którego nazwano oficjalnie najgroźniejszym przestępcą w Europie. Wpadł zupełnie przypadkiem, gdy wybrał się na wycieczkę z rodziną i użył fałszywego paszportu. Policjanci śledzili go i tak trafili do jego gospodarstwa. Specjalnie przeszkoleni policjanci otoczyli dom, ale Romas i tak uciekł i schował się w pobliskim lesie. 


Mężczyzna po ucieczce przed organami ścigania czasami kontaktował się z żoną. Jednak gdy kobieta  nie miała pieniędzy, bo plony mogła zbierać tylko z pomocą męża, Romas poszedł do pracy na placu budowy. Wszystko, co zarabiał oddawał swojej małżonce, która zajmowała się dwójką ich dzieci. Mężczyznę złapano dopiero, gdy pewnej nocy postanowił przenocować w domu. Śledczy od razu przewieźli go do więzienia. 


Svietłana robi wszystko, aby uwolnić męża z więzienia i udowadnia policji, że jej ukochany nie ma nic wspólnego z poszukiwanym mordercą i złodziejem. Nie wierzy w to, że jej mąż mógłby być złym człowiekiem. Rosyjski sąd skazał Romasa na 16 lat pozbawienia wolności i po tym czasie ma trafić na Litwę, gdzie grozi mu dożywocie. Kobieta wierzy jednak, że mąż wróci do domu, bo w jej oczach jest niewinny.źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku