Matka zostawiła dzieci same na 9 dni! Nie miały nic do jedzenia poza własnymi odchodami i tynkiem ze ścian!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Matka zostawiła dzieci same na 9 dni! Nie miały nic do jedzenia poza własnymi odchodami i tynkiem ze ścian!
FB Udostępnij na Facebooku
W 2016 roku Władysława Trochimczuk, matka dwójki dzieci postanowiła zamknąć swoje pociechy w małym pokoju, a od zewnątrz zabarykadować drzwi krzesłem. W pokoju zostawiła tylko trochę czekoladek i chrupek, a później... po prostu wyszła!
Dlaczego matka decyduje się na taki okrutny wobec dzieci krok? Otóż ta konkretna matka postanowiła pojechać w odwiedziny do swojego nowego partnera, z którym też miała dziecko, które przyszło na świat miesiąc wcześniej. Swoje starsze dzieci zostawiła same i bez jakiejkolwiek opieki. 


Kobieta została u mężczyzny na dłużej nie przejmując się tym, że Ania i Danielek są bez jedzenia i picia sami w małym pomieszczeniu. Maluchy były tak głodne, że próbowały pożywić się gipsem ze ścian, linoleum a nawet własnymi odchodami. Próbowały też na wszelkie możliwe sposoby wyjść z zamknięcia. Dowodem na to są ślady, które znaleźli policjanci. Gdy w końcu 23-letnia kobieta wróciła to jej maleńki synek już nie żył. Córeczka przetrwała, bo znalazła trochę wody w wazonie i ją wypiła. Kobieta przyjechała do dzieci dopiero po 9 dniach!


Małą Anię szybko zabrano do szpitala. Gdy dziewczynka wyzdrowiała oddano ją pod opiekę rodzinie zastępczej, a wyrodną matkę zabrano do aresztu, na który w pełni zasłużyła. Na początku chciała się wybielać i powtarzała, że jej dziećmi miała opiekować się teściowa. Jednak gdy padło pytanie, dlaczego teściowa nie wiedziała o tym fakcie to Władysława nie potrafiła tego wyjaśnić. Gdy spytano, dlaczego na tak długo zostawiła dzieci bez opieki powiedziała, że jest miesiąc po porodzie i nie miała siły na powrót. 
 

Kobieta ponoć już wcześniej głodziła swoje pociechy, aby wyglądały na chore. Miała w planie prosić w mediach społecznościowych o pomoc finansową na leczenie chorych na raka pociech. Skazano ją na jedyne 8 lat pozbawienia wolności, co wydaje się być skandaliczne biorąc pod uwagę, co zrobiła Danielkowi i Ani.


Kijowski sedzia stwierdził, że Władysława żałuje swojego czynu. Wiele osób było oburzonych wyrokiem. Kobieta może wyjść na wolność  już po trzech latach, czyli teraz w 2019 roku. Dlaczego ? Otóż jako wyrok potraktowano również czas, który 23-latka spędziła w areszcie, a ten na Ukrainie jest uwzględniany podwójnie...


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku