Matka znalezionego w sobotę Dawidka wydała oświadczenie. Jej słowa wzruszają.


7 miesięcy temu
Matka znalezionego w sobotę Dawidka wydała oświadczenie. Jej słowa wzruszają.
FB Udostępnij na Facebooku
W ubiegłą sobotę, policja podała przykre wieści. Po 10 dniach poszukiwań znaleziono ciało 5-letniego Dawida Żukowskiego. Tą tragiczną sytuacją w ostatnim czasie żyła cała Polska. Teraz, pogrążona w żałobie matka chłopca postanowiła, za pośrednictwem Telewizji TVN, podziękować wszystkim zaangażowanym, którzy pomagali w poszukiwaniach.

Wszyscy mieli nadzieję, że chłopiec szybko odnajdzie się cały i zdrowy. Niestety w sobotę policja natrafiła na ciało chłopca nieopodal zbiornika wodnego przy węźle Pruszków na trasie A2 między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim. Mama Dawida wydała oświadczenie za pośrednictwem programu „Uwaga! ”:
 
Składam podziękowania Służbom, które z ogromną determinacją, nie szczędząc środków i wysiłku prowadziły akcję poszukiwawczą. Dziękuję lokalnej Społeczności, Mediom i wszystkim tym, którym los mojego Synka nie był obojętny, którzy do końca okazywali wsparcie wierząc w szczęśliwe zakończenie. Proszę o modlitwę..

 Konferencja Policji

W sobotę na konferencji Policji, funkcjonariusze poinformowali, że możliwość, że znalezione ciało należy do poszukiwanego Dawida ,jest prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością. Poszukiwania trwały od 10 lipca. Ojciec zabrał Dawida z Grodziska Mazowieckiego o godzinie 17. O 21 tego samego dnia rzucił się pod pociąg. 

Źródło: rmf24.pl

Udostępnij na Facebooku