Matka zarabiała pieniądze na wykorzystywaniu seksualnym swojego syna!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Matka zarabiała pieniądze na wykorzystywaniu seksualnym swojego syna!
FB Udostępnij na Facebooku
Ta przerażająca historia wydarzyła się w Niemczech, gdzie 9-letni chłopczyk był brutalnie wykorzystywany. To, co najgorsze to fakt, że o wszystkim wiedziała jego matka i nawet dawała na to pozwolenie!

Kobieta brała pieniądze za to, że jej syn był wykorzystywany seksualnie. 

Policjanci, którzy prowadzili śledztwo w związku z molestowaniem seksualnym 9-letniego chłopca zatrzymali aż osiem osób odpowiedzialnych i dopuszczających się tego strasznego czynu na bezbronnym dziecku. To, co najbardziej przeraziło oraz oburzyło funkcjonariuszy to fakt, że matka chłopczyka wiedziała o tym, że jej syn jest raniony, a dodatkowo brała za to wszystko pieniądze! Sama również dopuszczała się wykorzystywania 9-latka. W tym wszystkim pomagał jej 37-letni partner

 

Kobieta straciła prawa rodzicielskie. 

Rzecznik wydziału kryminalnego, który przyglądał się, jak pracują jego koledzy wyznał, że niewątpliwie był to najgorszy przypadek wykorzystania seksualnego z jakim zarówno on, jak i inni policjanci na komisariacie mieli styczność. Zajmując się tą sprawą funkcjonariusze policji odkryli też inne przypadki molestowania seksualnego dzieci. 

Policjanci pracowali nad tą sprawą od 2017 roku i robili, co w ich mocy, aby jak najszybciej złapać wszystkie osoby odpowiedzialne za wyrządzenie tak ogromnej krzywdy zarówno psychicznej, jak i fizycznej 9-latkowi. Wpadli na ten trop dzięki anonimowemu telefonowi, który został do nich wykonany. To wtedy usłyszeli, co dzieje się w domu 9-latka oraz kto moze być winny temu, co spotkało chłopca. Wśród podejrzanych jest również 49-letni żołnierz Bundeswehry. Pozostałe zatrzymane osoby są w przedziale wiekowym 32 lata do 43 lat. 

Wiadomo, że sąd odebrał wyrodnej matce prawa do opieki nad synem i umieścił go w rodzinie zastępczej. Dziecku zapewniono również opiekę psychologiczną. 

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com, wprost.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku