Matka wspólnie z dziećmi znęcała się nad kucykiem! Wideo dla osób o mocnych nerwach!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Matka wspólnie z dziećmi znęcała się nad kucykiem! Wideo dla osób o mocnych nerwach!
FB Udostępnij na Facebooku
To niewyobrażalnie okrutnego ataku doszło w Brzegu w województwie opolskim. To właśnie tam matka ze swoimi dziećmi znęcała się nad bezbronnym kucykiem! Właściciel konika umieścił w sieci nagranie tego barbarzyńskiego zachowania.
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Brzegu podjęło się interwencji w miejscowości nieopodal Wołczyna, gdzie doszło do strasznego i barbarzyńskiego zachowania! Właśnie w tym miejscu matka ze swoimi dziećmi pobiła bezbronnego kucyka, Gucia. Właściciel konika umieścił w sieci nagranie, które udokumentowało ten okrutny atak! 


Na nagraniu możemy zobaczyć, jak matka razem z dziećmi bije, kopie i popycha biednego konika. Widać też, jak konik próbuje przed nimi uciekać żeby się ratować. Właściciel kucyka od razu zgłosił sprawę do prokuratury w Kluczborku, ale tam stwierdzono, że nie ma podstaw do wszczęcia postępowania mimo, że mężczyzna do akt dołączył nagranie i zdjęcia obrażeń, jakie miał kucyk.


Okazuje się, że kobieta, która w brutalny sposób znęca się nad bezbronnym zwierzęciem jest byłą żoną właściciela. Razem z dziećmi biła konika kijem po głowie, po ciele i go straszą. Zwierzę jest przerażone napaścią! 

"Takie rzeczy nie mogą mieć miejsca, to jest po prostu przestępstwo, znęcanie się nad zwierzęciem. Była żona powoda oraz dzieci mieszkają razem, na tej samej posesji. Tam jest ewidentny konflikt rodzinny, ale w żaden sposób nie powinno na tym cierpieć zwierzę" - takie stanowisko przyjęło Towarzystwo Ochrony nad Zwierzętami, które zareagowało, gdy tylko zobaczyło nagranie. 


 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku