Matka odcięła penisa swojemu synkowi, bo... chciała żeby był dziewczynką!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Matka odcięła penisa swojemu synkowi, bo... chciała żeby był dziewczynką!
FB Udostępnij na Facebooku
Ta zbrodnia wstrząsnęła całym światem. Kobieta razem ze swoją partnerką zamordowała synka, bo zawsze marzyła o tym zeby był córeczką! Lesbijki wykastrowały chłopczyka i zapewniają, że on sam też marzył o zmianie płci!

27-letnia Rosana Candido i 28-letnia Kacyla Pessoa były w sobie zakochane. Według miejscowych raportów Candido uciekła z synkiem i zamieszkała w Pessoa. Mąż Candido mieszka w Acre w Peru, od dnia, gdy zakończyło się ich małżeństwo. Obie kobiety razem zamieszkały w Samambaia z chłopcem i izolowały się od lokalnego społeczeństwa.

Rhuan mając 7 lat nie miał kolegów, nie chodził do szkoły i całe dnie spędzał w domu z matką i jej ukochaną. Pewnego dnia lesbijki wykastrowały go nożem kuchennym, a później próbowały wszyć mu kobiecy organ płciowy, ponieważ, jak tłumaczyły "7-latek chciał być dziewczynką". Gdy zobaczyły, co zrobiły i rozczarowały się swoim dziełem to chciały 7-latkowi wydłubać oczy! Po roku czasu Candido razem z partnerką, wielokrotnie dźgała swojego małego synka nożem, gdy biedactwo spało. Do przerażającej zbrodni doszło w nocy z 30 na 31 maja 2019 roku.
 


Kobiety próbowały pozbyć się ciała chłopczyka ćwiartując go i... wrzucając na grilla! Fragmenty zwłok, które zostały zapakowały do walizki i planowały wyrzucić do ścieków. W mieszkaniu, w którym mieszkały znaleziono resztki ciała 7--latka. 

"Próbowaliśmy uratować Rhuana. Opublikowaliśmy wiadomości w mediach społecznościowych, skontaktowaliśmy się z policją i Służbami Ochrony Dzieci. Nikt nam nie pomógł." - powiedział ojciec Rhuana, który przyznał też, ze został zaatakowany, gdy pewnego dnia chciał od lesbijek zabrać chłopca. Partnerki przyznały się do stawianych im zarzutów. Twierdzą, że zrobiły to z powodu religii. Candido podawała się za pastora, chociaż żaden z legalnie działających w Brazylii kościołów protestanckich nie dał jej tej funkcji. Zapewniają też, że miały objawienia. Candido porównywała się też do mściwego Boga ze starego testamentu.
 


 

Kolejnym powodem, dla którego Candido zamordowała swojego synka, było fakt, że zakłócał on jej relacji z ukochaną. Powiedziała policjantom, że był „ciężarem” i przeszkodą w związku. Powiedziała również, że „czuła nienawiść i brak miłości” do dziecka z powodu tego, że przypominał ojca.


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 

 

 
Udostępnij na Facebooku