Matka odcięła głowę swojej córeczce, bo ta poprosiła ją o... płatki zbożowe!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Matka odcięła głowę swojej córeczce, bo ta poprosiła ją o... płatki zbożowe!
FB Udostępnij na Facebooku
W Teksasie doszło do zbrodni, którą śledczy nazwali najgorszą zbrodnią przy jakiej przyszło im pracować. Matka odcięła głowę swojej córeczce, bo dziewczynka poprosiła ją o płatki zbożowe! Kobieta rzuciła się też na swojego teścia.

Przerażająca zbrodnia w Teksasie. 

W 2017 roku 23-letnia wtedy Krystle Concepcion Villanueva mieszkała w małym domku z partnerem, jego rodzicami i 5-letnią córeczką. Rodzina mieszkała razem w Teksasie

Kobieta najpierw rzuciła się na teścia. Podbiegła do mężczyzny, gdy stał do niej tyłem i dźgnęła go w plecy i tył głowy. Arellano na szczęście zdołał uciec przez szaloną Krystle. To właśnie on zadzwonił na policję informując o tym, co dzieje się w jego domu. Powiedział, że synowa została w domu z 5-letnią córeczką, Giovanną. Funkcjonariusze czym prędzej ruszyli pod wskazany adres, ale było już za późno. 


Na policję zadzwoniła też sama 23-latka informując funkcjonariuszy, że najpierw zaatakowała teścia, a później zamordowała swoją córkę! Wyznała też, że zrobiła to, ponieważ dziewczynka poprosiła ją o płatki zbożowe! Gdy dyspozytor rozmawiał z kobietą to policjanci już byli pod jej domem. Czym prędzej weszli do środka. 

 

Matka odcięła córeczce głowę. 

To, co Krystle Concepcion Villanueve zrobiła swojej 5-letniej córeczce jest naprawdę przerażające! Gdy policjanci wtargnęli do domu dokonali makabrycznego odkrycia. Mała Giovanna miała odciętą głowę! Najpierw jednak matka dźgnęła ją nożem. 23-latka stała w pokoju nago, co wskazywało na to, że dopiero co wzięła prysznic. 


Kobieta w chwili, gdy dźgnęła teścia i zamordowała swoją córeczkę była pod wpływem marihuany a ponadto była pijana. Dodatkowo 27-latka miała już wcześniej problemy psychiczne, które mogły wynikać właśnie z nadużywania substancji uzależniających. 


Podczas śledztwa Villanueve wyznała, że rzuciła się na ojca partnera i na swoją córkę, ponieważ miała urojenia. Była przekonana, że widzi przed sobą klony ukochanych osób, które musi zabić żeby do życia wrócili jej bliscy. 

Sąd skazał kobietę na dożywocie bez możliwości zwolnienia warunkowego

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
 

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku