Matka informuje ojca o wypadku dziecka. Prawda jest jednak dużo gorsza!


10 miesięcy temu
Matka informuje ojca o wypadku dziecka. Prawda jest jednak dużo gorsza!
FB Udostępnij na Facebooku
Wypadek dziecka wzbudza ogrom strachu rodziców. Wtedy tylko myśli się o tym, by dziecko wróciło do zdrowia. Co jednak gdy to rodzic jest oprawcą? Czym kieruje się niegodziwiec zadając niewyobrażalny ból niewinnemu dziecku?
Maleńka mieszkanka Słowacji została śmiertelnie skatowana przez swoją matkę i konkubenta. Dla swojego ojca była całym światem. Czy nikt nie widział i nie słyszał tragedii jaka spotykała to maleństwo? Biologiczny ojciec dziecka, niedługo po tym gdy jego była żona zaczęła się spotykać z innym mężczyzną, zauważył na ciele córeczki liczne siniaki. Z biegiem czasu skontaktował się on z odpowiednimi służbami na Słowacji.
 
Mężczyzna wyjaśnił swoje obawy i prosił o odebranie dziecka matce i jej partnerowi. Po przeprowadzeniu wywiadu i wizycie odpowiednich służb nie zauważono na tyle mocnych dowodów, aby jednoznacznie stwierdzić maltretowanie dziecka.


Według The Daily Mail matka zadzwoniła na pogotowie z informacją o wypadku. Dziecko miało uderzyć się o kaloryfer i poważnie zranić. Prawda okazała się dużo straszniejsza. Oczom lekarzy ukazało się dziecko z opuchniętą twarzą, połamanymi kośćmi i ogromem siniaków na swoim maleńkim ciałku. Dziecko nie mogło doznać takich obrażeń uderzając się w kaloryfer!


Po kilkudniowej walce o życie dziecka i heroicznej walce lekarzy, malutka dziewczynka po tak poważnych obrażeniach zmarła. Ojciec dziecka cały ten czas czuwał przy łóżku swojej malutkiej, kochanej córeczki.  Oprawcy dziecka zostali aresztowani, sprawa nadal jest w toku. Po śmierci dziewczynki ojciec walczy o sprawiedliwość. O tragicznym losie dziecka została poinformowana Anja Kopac Mrak, słoweńska Minister ds. Pracy, Rodziny, Spraw Społecznych i Równości Szans, która sprawę komentuje w następujący sposób: ,"Myślami jestem z ojcem dziewczynki, siostrami i krewnymi. Składam im najszczersze kondolencje. Są w życiu takie momenty, kiedy kompletnie brak Ci słów. Ta historia nie powinna mieć miejsca. Byłam nią roztrzęsiona i zszokowana. To, co się stało jest niewyobrażalne i niewybaczalne."
Podobne historie nie powinny mieć miejsca, a odpowiednie służby powinny reagować w szybszy i rzetelniejszy sposób.

źródło: webniusy.com | fotografie: webniusy.com
 
Udostępnij na Facebooku