Matka i córka sprzedawały ciała zmarłych. Udawały, że są właścicielkami krematorium.

Małgorzata
6 dni temu
Matka i córka sprzedawały ciała zmarłych. Udawały, że są właścicielkami krematorium.
FB Udostępnij na Facebooku
Matka i córka sprzedawały ciała zmarłych twierdząc, że są właścicielkami krematorium. FBI, które przejęło sprawę ujawnia szokujące szczegóły działalności kobiet.

Matka i córka prowadziły handel zwłokami.

Shirley Koch wraz z córką Megan Hess od 2009 roku były właścicielkami krematorium Sunset Mesa Funeral Home w Montrose w stanie Kolorado. Przez wiele lat ich działalność nie wzbudzała żadnych podejrzeń, więc gdy kobiety zostały zatrzymane przez FBI ich otoczenie było wstrząśnięte tym, co się stało

FBI ujawniło przerażające szczegóły z działalności kobiet. Pod pozorem prowadzenia rodzinnego biznesu, jakim było krematorium panie handlowały zwłokami! Nikt z najbliższego matki i córki nie wiedział o ich podejrzanym procederze. Okazało się, że kobiety często nie kremowały ciał tylko sprzedawały je, a pogrążonej w żałobie rodzinie oddawały prochy zupełnie obcej osoby


Ciała czy organy zmarłych natomiast kobiety przekazywały, za odpowiednią kwotę, organizacjom naukowym, medycznym oraz edukacyjnym. Gdy FBI wkroczyło do prowadzonego przez nie krematorium Sunset Mesa Funeral Home to natrafili na pojemnik, w którym... zmieszane były prochy różnych osób.

Matka i córka chciały zarobić za dużo i to je zgubiło. 

W związku z prowadzeniem nielegalnej działalności kobiety mogły sobie pozwolić na naprawdę konkurencyjne ceny, co sprawiało, że zgłaszało się do nich wiele pogrążonych w żałobie rodzin. To wszystko nakręcało ich biznes. Szokująca działalność matki i córki wyszła na jaw, ponieważ kobiety chciały, jak najwięcej zarobić. Właścicielki krematorium fałszowały dokumentację medyczną zmarłych oraz przewoziły ich ciała w warunkach, które nie zapewniały zwłokom należytego szacunku. Śledczy ustalili, że w jednym z przypadków kobiety przetransportowały głowę osoby zakażonej wirusem zapalenia wątroby typu C  lotem pasażerskim, a później nadały... pocztą!

Ich działania wyszły na jaw, gdy były pracownik krematorium poszedł na policję i złożył doniesienie na obie panie. Powiedział śledczym, że jego byłe pracodawczynie wyrywają zmarłym złote zęby, a potem je sprzedają. Właśnie wtedy sprawę przejęło FBI. 


Kobietom grozi 20 lat pozbawienia wolności oraz ogromne kary finansowe. Właścicielki Sunset Mesa Funeral Home zaprzeczyły jakoby prowadziły nielegalną działalność. 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, cpr.org

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku