Martyna Wojciechowska uwieczniona nago na zdjęciach! Jej zdjęcia się nie znudzą.


ponad rok temu
Martyna Wojciechowska uwieczniona nago na zdjęciach! Jej zdjęcia się nie znudzą.
FB Udostępnij na Facebooku
Polska prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej inspirujących osób w Polskiej telewizji. Od początku swojej kariery intrygowała swoją urodą i wizerunkiem. Dotarliśmy do zdjęć, gdzie dziennikarka pozowała w rozbieranych sesjach zdjęciowych, miało to miejsce blisko 20 lat temu.
Martyna Wojciechowska to osoba, która zwiedziła mnóstwo miejsc na świecie, miała kontakt z wieloma ludźmi różnych ras i wyznań. Podróżując z kamerą pokazuje nam nieznany świat w jakim żyją inni ludzie. Podróżniczka prowadzi także działalność charytatywną. Pokazuje ludziom jak żyć pełnią życia, że warto mieć marzenia, dążyć do nich. Swą popularność zdobyła prowadząc "Automaniaka" na TVN Turbo, pomimo iż jest to bardziej męska dziedzina to Martyna bardzo dobrze sprawiła się w roli prowadzącej. Nie liczni wiedzą tylko bowiem, że Wojciechowska jest zapaloną miłośniczką motoryzacji, a doświadczenie za kółkiem ma większe niż nie jeden kierowca. Czy wiedzieliście, że jest także kierowcą rajdowym?

 

Martyna Wojciechowska w roli modelki

Choć kobieta ma ogromne talent i zainteresowania w dziedzinie mechaniki, to równie dobrze sprawuje się w dziedzinie modelingu.Jest piękną i charyzmatyczną kobietą, która jest chętnie rozszarpywana przez media. Nic więc dziwnego, że wzbudza zainteresowanie zarówno ze strony pań, startując w modelingu, jak i panów gdzie dla wielu jest kobietą wręcz idealną- połączenie pięknej kobiety z zainteresowaniami mechaniki.. Martyna otrzymała propozycje z magazynów dla mężczyzn do sesji zdjęciowych  - od magazynu Playboy i CKM, podróżniczka przyjęła propozycje.
W czerwcu 2002 roku ukazała się na odważnych zdjęciach magazynu CKM. Tak jak spodziewano się Wojciechowska spełniła swoją rolę w sesjach zdjęciowych, a numer z jej zdjęciami rozszedł się w bardzo dużym wydaniu. Dziś mija już 17 lat od tej sesji, a kobieta wciąż inspiruje swoim wdziękiem, a mężczyźni chętnie wracają do starych egzemplarzy magazynu. 

Czy żałuje swoich nagich sesji?

Martyna Wojciechowska od czasu ukazania się magazynu zrobiła ogromną karierę i jest jedną z najbardziej szanowanych i inspirujących osób w Polsce. Co myśli o sesji i czy zrobiła to jeszcze raz ?

"Hmm.. Na początku to byłam po prostu można powiedzieć chłopczycą, która interesowała się motoryzacją. Często brano mnie za chłopca.. Kiedy dorosłam zaproponowano mi pracę jako modelka i wciągnęłam się w to.. Coż, niechętnie wracam do tamtego okresu, na siłę próbowałem wybudzić swą kobiecość, obcisłe ubrania, czerwona szminka.. Sama nie wiem czemu tak to zrobiłam...
Dziś na pewno nie wzięłabym udziału w takiej sesji, raczej gdybym mogła się cofnąć w czasie potrząsnęłabym tamtą Martyną i kazała bym jej się obudzić i tak jak namawiam innych do spełnienia marzeń, tak i ją bym namówiła, by osiągała swoje cele, a nie na siłę wręcz udawała"

To co o tym wszystkim myśli sama Wojciechowska.. My teraz pragniemy zaprezentować jedno ze zdjęć z domniemanego magazynu CKM..

Źródło: pikio.pl 

Udostępnij na Facebooku