Mariusz Węgłowski świętował 20. rocznicę ślubu. Opublikował zdjęcie z lat młodości.. Jaka zmiana!

Joanna
9 miesięcy temu
Mariusz Węgłowski świętował 20. rocznicę ślubu. Opublikował zdjęcie z lat młodości.. Jaka zmiana!
FB Udostępnij na Facebooku
Mariusz Węgłowski dodał na instagramie zdjęcie ze swojego ślubu, który miał miejsce przeszło 2 dekady temu! Jak mężczyzna wyglądał w latach młodości?
Mariusz Węgłowski to polski aktor i celebryta, który swą popularność zawdzięcza głównie dzięki serialowi ''Policjanci i Policjantki''. W serialu emitowanym na TV4 wciela się on w rolę policjanta Mikołaja Białacha. Poza sporadycznymi występami w innych serialach, aktor wziął również udział w dziewiątej edycji ''Tańca z gwiazdami'', gdzie zajął 5. miejsce. 

Mimo swojej popularności Mariusz unika świata show-biznesu. Udziela się za to chętnie w mediach społecznościowych. Aktor niedawno obchodził okrągłą rocznicę ślubu ze swoją partnerką, Agnieszką i z tej okazji postanowił podzielić się swoim szczęściem z innymi. Opublikował on dwa zdjęcia, na których mężczyzna pozuje wraz ze swoją ukochaną. Jedna fotografia została zrobiona w dniu zaślubin, druga...20 lat później! 
 

20 lat minęło jak jeden dzień - napisał Mariusz.

 

Jak wyznał później aktor - rocznica ta idealnie zbiegła się w tym samym czasie co 18-ste urodziny ich córki, Nikoli. Z tego powodu para celebrowała nie tylko swoją rocznicę, ale i również pełnoletność córki! 
 
 

20 -ta rocznica ślubu na 18 -tych urodzinach córeczki. Takie rzeczy tylko w Polsce. Pozdrowionka kochani. Czas płynie ,a w sercu ciągle Maj - czytamy na instagramie. 

Trzeba przyznać, pani Agnieszka to naprawdę piękna kobieta! 
 

Mariusz Węgłowski świętował 20. rocznicę ślubu.

 
Źródło: plotek.pl | Fotografie: instagram.com, polsat.pl, party.pl, telemagazyn.pl

Zobacz także:

1. Kinga Duda nie zagłosowała w wyborach?! Miała problemy!
2. Daniel Martyniuk obiecał przed sądem, że się poprawi! Ile wytrzyma w swoim postanowieniu?
3. Sebastian Karpiel-Bułecka wciąż nie może się pogodzić ze stratą bliskiej osoby!
Udostępnij na Facebooku