Marina i Wojtek Szczęsny hojnie wsparli WOŚP! Czy aby nie przesadzili?

Małgorzata
7 miesięcy temu
Marina i Wojtek Szczęsny hojnie wsparli WOŚP! Czy aby nie przesadzili?
FB Udostępnij na Facebooku
Marina i Wojtek Szczęsny są jedną z barwniejszych par showbiznesu. Teraz piłkarz pochwalił się na Instagramie ile środków przeznaczyli w tym roku na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Czy aby nie przesadzili?
Marina i Wojtek Szczęsny tworzą piękną i szczęśliwą parę. Małżeństwo doczekało się też wymarzonego synka, Liama. Synek jest ich oczkiem w głowie, ale mimo to para skupia się też na swoich własnych projektach. Chętnie pokazują też, jak wielkie serca mają. Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, para wzięła udział w licytacji projektu domu, a ich pokaźny przelew zasilił konto WOŚP.


Szczęsny pochwalił się na Instagramie wiadomością, że udało mu się wygrać jedną z charytatywnych licytacji. Dzięki temu na konto WOŚP wpłynęło ponad 40 tysięcy złotych. Napisał też, że to według niego i jego żony najlepiej wydane pieniądze. Pokazuje to, że małżeństwo lubi i chce pomagać innym. 


"Dziekuje @karpielsteindel.architektura za wspieranie @fundacjawosp i wystawienie na licytacje swoja prace! Dla mnie i @marina_official to najlepiej wydane pianiazki. Zachecam wszystkich aby wspierac jak co roku Wielka Orkiestre Swiatecznej Pomocy. Do konca swiata i o jeden dzien dluzej" - napisał bramkarz Juventusu. 


Brawo dla nich!
źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl, gala.pl
 
Udostępnij na Facebooku