Margaret wzięła... szamański ślub! Co za zdjęcia!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Margaret wzięła... szamański ślub! Co za zdjęcia!
FB Udostępnij na Facebooku
Margaret poślubiła swojego narzeczonego, Kacezeta! Para zdecydowała się na szamańską uroczystość! Na Facebooku napisali: "Błogosławieństwo szamanów, magiczne pieśni." Jeszcze niedawno piosenkarka mówiła, że ślub nie jest jej potrzebny do szczęścia.
MArgaret jest jedną z najbarwniejszych osobistości polskiego showbiznesu. Niedawno piosenkarka poinformowała swoich fanów, że zawiesza karierę, ale z całą pewnością jeszcze wróci na scenę, gdy tylko poukłada sobie swoje sprawy, wróci do zdrowia i odpocznie. 

Ta wiadomość już zszokowała fanów, a co powiedzą na to, ze ich ulubienica wzięła... szamański ślub?! 


MArgaret i Kacezet są razem od około dwóch lat. Para długo nie przyznawała się do tego, że są w związku i ukrywali się przed mediami. Dopiero po opublikowaniu romantycznego zdjęcia postanowili przyznać się do łączącego ich uczucia. 

Niedawno Margaret pochwaliła się, że zaręczyła się z ukochanym. Teraz narzeczeni przebywają w egzotycznym Peru. To własnie tam para zdecydowała się na... szamański ślub, który został opisany na Facebooku przez Psychonauta Foundation. 


"Zaczynamy rok na grubo. Podczas kolejnej edycji Reconecction odbyły się warsztaty wokalne z Kacezetem i Margaret. Poza swoją pracą zawodową i osobistą podczas ceremonii miał także miejsce ślub z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem."


Margaret podczas ceremonii ubrana była w skromną, białą sukienkę i welon, do którego doczepione były... liście! Kacezet postawił na wzorzystą koszulę i krótkie spodenki. Zakochani nie założyli butów. 

 

Gratulujemy!

źródło: plejada.pl  I  fotografie: plejada.pl , viva.pl
Udostępnij na Facebooku