Marcelina Zawadzka trafi do więzienia?! Oskarżono ją o oszustwa podatkowe!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Marcelina Zawadzka trafi do więzienia?! Oskarżono ją o oszustwa podatkowe!
FB Udostępnij na Facebooku
Marcelinie Zawadzkiej grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności! Prezenterka została właśnie oskarżona o oszustwa podatkowe i pranie brudnych pieniędzy. Była Miss Polonia w rozmowie z dziennikarzem naTemat.pl przedstawiła swoje stanowisko w tej sprawie.

Marcelina Zawadzka prała brudne pieniądze?!

Marcelina Zawadzka należy do grona najbardziej rozpoznawanych prezenterek w naszym kraju. Była Miss Polonia jest jedną z prowadzących program śniadaniowy w Telewizji Polskiej.  Dodatkowo ma też wielu obserwatorów w mediach społecznościowych. Teraz jednak prezenterka została oskarżona o oszustwa podatkowe i pranie brudnych pieniędzy, co niewątpliwie może popsuć jej reputację. Zawadzka postanowiła zabrać głos w tej sprawie i wyjaśnić, jak do tego doszło


Marcelina Zawadzka jest zamieszana w tzw. karuzelę vatowską, która dotyczy m.in. wyłudzenia prawie 58 milionów złotych! Modelka jest jedną z współoskarżonych w tej sprawie. W serwisie naTemat.pl prawnik prezenterki powiedział, że jest ona oskarżona o formalne użycie jako nierzetelnych dokumentów w deklaracjach podatkowych – art. 271a kk, za co grozi nawet do 8 lat spędzonych za kratami. Jak sprawę tłumaczy sama prezenterka? Zawadzka w rozmowie z dziennikarzami serwisu wyznała, że czuje się podwójnie oszukana.

"Ciężko mi komentować tę sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał. Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biuro księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolnoJa osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową." - wyznała przejęta. 


"Oczywiście złożyłam stosowne wyjaśnienia i liczę, że sprawa skończy się pomyślnie, chociaż nie można wykluczyć, że jeszcze będę musiała zapłacić karę za niedopilnowanie nieuczciwego księgowego." wyjaśniła gwiazda.

Miejmy nadzieję, że sprawa zakończy się pomyślnie. 

źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl, interia.pl

Zobacz także:


 
Udostępnij na Facebooku