Mama zostawiła dziecko z kompletnie pijaną babcią! Sama poszła na imprezę, gdzie zażywała narkotyki!

Małgorzata
2 tygodni temu
Mama zostawiła dziecko z kompletnie pijaną babcią! Sama poszła na imprezę, gdzie zażywała narkotyki!
FB Udostępnij na Facebooku
Mama to osoba, która kojarzy się dziecku i wszystkim ludziom z opiekuńczością, dobrem i miłością. Jednak mama tego 1,5-rocznego chłopczyka zostawiła go z kompletnie pijaną babcią, a sama poszła na imprezę.
Kobieta zostawiła swojego 1,5-rocznego synka z kompletnie pijaną babcią, a sama poszła na suto zakrapianą alkoholem imprezę, gdzie zażywała też narkotyki. Wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością i pokazała tym samym, że dziecko nie jest dla niej najważniejsze. Policjanci odkryli, że matka chłopczyka była już w przeszłości notowana, ale to nie tłumaczy dlaczego wyszła wiedząc, że jej matka nie jest w stanie zająć się wnukiem! 

 

"Jestem zmęczona. Muszę wyjść!"

27-letnia kobieta postanowiła rozerwać się i odpocząć od swojego dziecka, z którym całe dnie spędzała w domu. Nikt nie potępiałby takiego zachowania, w końcu każdy zasługuje na chwilę tylko dla siebie. Jednak ta matka wykazała się skrajną nieodpowiedzialnością, ponieważ widziała, że babcia, która miała zostać z wnukiem była pod wpływem alkoholu! 

 
Kobieta próbowała zająć się chłopcem, ale bardziej interesowała ją zawartość barku 27-latki. Młoda matka w rozmowie z policjantami powiedziała, że chciała wyjść z domu tylko na kilka minut, ale wróciła... po kilku godzinach!

Pięć minut, jak kilka godzin!

Nie wiadomo, kto zadzwonił po policję i poinformował funkcjonariuszy o tym, co dzieje się w mieszkaniu 27-latki. Wiadomo jedynie, że patrol po przybyciu na miejsce zastali tam przerażający obraz. Wszędzie porozrzucane były butelki po alkoholu. Musieli pootwierać okna, bo nie dało się oddychać. Pijana babcia stała na środku pokoju i zamroczonym wzrokiem patrzyła na policjantów. 

Matka po kilku godzinach wróciła  z imprezy i zastała czekającą tam na nią policję. Sama też była pod wpływem alkoholu i narkotyków. Próbowała tłumaczyć, że wyszła tylko na chwilę, bo musiała odetchnąć. 

Kobiecie prawdopodobnie zostanie odebrane dziecko, a ona sama odpowie za narażenie zdrowia i życia swojego 1,5-rocznego synka. źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl, wp.pl


 

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku