Małgorzata Rozenek robi się na bóstwo u kosmetyczki. ''Miałam tylko półtorej godziny''.

Joanna
9 miesięcy temu
Małgorzata Rozenek robi się na bóstwo u kosmetyczki. ''Miałam tylko półtorej godziny''.
FB Udostępnij na Facebooku
Perfekcyjna Pani Domu postanowiła odpocząć chwilę od Henryka i wybrała się do kosmetyczki. Na jakie zabiegi się zdecydowała?
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o małego Henia starali się ponad 3 lata. Gdy w końcu im się to udało - para nie posiadała się ze szczęścia. Po tym jak chlopiec przyszedł na świat, dumni rodzice całkowicie stracili dla niego głowę. Do sieci codziennie trafiają coraz to nowsze zdjęcia Henryka, który stał się już na swój sposób małym celebrytą. 

Mimo wielu obowiązków, Małgosia nie zapomina także, by zadbać o samą siebie. Kobieta wykorzystując wolny czas wybrała się na zabieg laminacji rzęs, manicure i pedicure. Efekty jej wizyty w salonie upiększającym możemy podziwiać na opublikowanych przez gwiazdę zdjęciach.
 

Dzień dobry. Wyrwałam się dziś (...) na zabieg laminowania rzęs. Jestem zachwycona. Na pierwszym zdjęciu rzęsy BEZ pomalowania a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs ale i pielęgnacyjny. To dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać a że miałam tylko półtorej godziny to jednocześnie zrobiłyśmy z cudownymi dziewczynami (...) meni i pedi - napisała na instagramie. 


Kobieta liczy, że po powrocie do domu mały Henryk będzie zachwycony przemianą swojej mamy. 

A Wam jak się podoba upiększona wersja Małgosi?
 
Małgorzata Rozenek robi się na bóstwo.
Źródło: pudelek.pl | Fotografie: instagram.com

Zobacz także:

1. Kinga Duda wraca do Polski na stałe! Co dalej z jej karierą?
2. Kinga Rusin umieściła w sieci wzruszające pożegnanie! Odchodzi z DDTVN?!
3. Madonna opublikowała wulgarne hasło w języku polskim. Gwiazda walczy z dyskryminacją.
 
Udostępnij na Facebooku