Pokazała zdjęcie tyłka! Chyba zapomniała ile ma lat! :O BURZA W SIECI.

Karolina
11 miesięcy temu
Pokazała zdjęcie tyłka! Chyba zapomniała ile ma lat! :O BURZA W SIECI.
FB Udostępnij na Facebooku
Małgorzata Rozenek nie raz już przekraczała bariery, jakich nie powinna przekraczać. Już niejednokrotnie wywoływała burzę wśród internautów. Kilka razy już wstawiła zdumiewające zdjęcia na swój profil na Instagramie. Wywoływała falę komentarzy wśród internautów. Tym razem chyba przesadziła.
Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w social mediach. Na Instagramie możemy dowiedzieć się wielu ciekawostek z jej życia. Na jej profilu można zobaczyć wiele fotografii Perfekcyjnej Pani Domu. Celebryta tym razem zdecydowanie przekroczyła granice, wszyscy obserwujący i interesujący się polskim show-biznesem mówią o jej ostatniej fotografii.

Postawiła na bardzo odważne zdjęcie. 


Małgorzata jest jedną z tych gwiazd, która uwielbia być w centrum uwagi. Nie raz już szokowała w social mediach swoimi stylizacjami. Często pokazywała odkryte części ciała. Jednak aż tak roznegliżowana się jeszcze nie pokazywała. Ostatnio pokazała swoje pośladki wielkiej publiczności. 
 

Internauci różnie oceniają jej fotografię!

Jak widać z sieci Małgorzata Rozenek jest bardzo zadowolona ze swojego bardzo odważnego zdjęcia. Jednak fani mają dwa oddzielne zdania na ten temat. Jedni oceniają fotografię bardzo pozytywnie, natomiast inni mówią, że przekracza ona wszelkie granice i zdjęcie jest nietypowe i niestosowne. 

Pod fotografią pojawił się komentarz, w którym wspominany jest wiek kobiety. Jak mówią Małgorzata nie ma już 20 lat, a wciąż zachowuje się jakby tyle miała. Jak mówią "powinna w inny sposób pokazywać swoje atuty"

Jedna z internautek wspiera Rozenek, mówi że kobieta nie boi się pokazywać swoje atuty, a ma co pokazywać. Fanka mówi, ze zawsze należy być sobą i że Małgorzata właśnie taką jest. 
 
Źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku