To już pewne! Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży!

Małgorzata
ponad rok temu
To już pewne! Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży!
FB Udostępnij na Facebooku
To już pewne! W 2020 roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostaną rodzicami! Szczęśliwą wiadomością z obserwatorami podzielił się były sportowiec.
W to news! Małgorzata Rozenek-Majdan w 2020 roku zostanie szczęśliwą mamą! Gwiazda TVN jest w ciąży, o czym poinformował szczęśliwy Radosław Majdan. Para jest małżeństwem od 2013 roku. Małgosia jest już mamą dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Z byłym piłkarzem od dłuższego czasu starali się o wspólne dziecko i próbowali metody in vitro. 


Małżeństwo już powoli traciło nadzieję i prowadząca "Projekt Lady" wyznała, że dają sobie czas do końca roku, a później będą rozważać adopcję. Udało się jednak i celebrytka wkrótce zostanie mamą.


Tą szczęśliwą informacją podzielił się z całym światem podekscytowany Majdan.

"W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza). Jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuję Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze" - napisał pod nagraniem z koncertu IRY, na którym padło oficjalne potwierdzenie ciąży prosto ze sceny. 

 


GRATULUJEMY!
źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl
Udostępnij na Facebooku