Małgorzata Rozenek - Majdan o ciąży. Jej słowa poruszają!

Magdalena
4 miesięcy temu
Małgorzata Rozenek - Majdan o ciąży. Jej słowa poruszają!
FB Udostępnij na Facebooku
Małgorzata Rozenek - Majdan to gwiazda stacji TVN, kojarzona głównie z takimi programami jak "Perfekcyjna Pani Domu", czy "Projekt Lady". Tym razem uwielbiana Małgosia, w swojej rodzimej stacji udzieliła bardzo osobistego i poruszającego wywiadu.
Celebrytka nigdy nie ukrywała, że dwoje jej dzieci - Staś i Tadzio - zostali poczęci dzięki metodzie in vitro. Małgosia dość często odpowiadała na ten temat. Wszystko po to, aby nie stygmatyzować dzieci poczętych właśnie dzięki tej metodzie.

Z obecnym mężem Radosławem Majdanem starają się o kolejne dziecko. Media donosiły o już zaokrąglonym brzuszku kobiety, jednak wiadomości te po pewnym czasie cichły. Tylko w TVN dowiadujemy się jaka jest prawda o ciąży kobiety.


Małgosia udzieliła bardzo osobistego i wzruszającego wywiadu, w którym mówi o swoich dwóch ciążach, które niestety straciła.
"Do 12 tygodnia, po zapłodnieniu in vitro, staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie jak to się skończy"


Regularne wizyty w klinice specjalizującej się metodą sztucznego zapłodnienia i  kolejne nieudane próby z pewnością nie są łatwe dla pary. Z całych sił trzymamy kciuki, aby ich marzenie o powiększeniu rodziny ziściło się jak najszybciej.


źródło: pomponik.pl | fotografie: pomponik.pl pudelek.pl
Udostępnij na Facebooku