Maleńczuk obraził Zenka Martyniuka! Teraz chce nagrać z nim piosenkę.


ponad rok temu
Maleńczuk obraził Zenka Martyniuka! Teraz chce nagrać z nim piosenkę.
FB Udostępnij na Facebooku
Maciej Maleńczuk to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej sceny muzycznej. Muzyk ma na koncie wiele skandali, głównie są to afery, które rozpętał będąc pod wpływem alkoholu. Artysta nie boi się mówić wprost co myśli, dlatego często wyraża swoją opinię o gwiazdach. Tym razem padło na Zenka Martyniuka..
Maleńczuk zaznacza od dawna, iż nie jest fanem disco polo, dlatego krytykuje na każdym kroku ten gatunek muzyki. Jak wiadomo, najbardziej rozpoznawalną postacią tej sceny jest Zenek Martyniuk, dlatego nawet jego nie mogło to ominąć. 

 
 

„Ma głos jak jajecznica”

Takiego określenia w stosunku do króla disco-polo użył w wywiadzie z Onetem. Teraz jak się okazuje Maciej Maleńczuk postanowił wyciągnąć do niego rękę:
Zapraszam Zenka Martyniuka do duetu. Zaśpiewamy jedną moją piosenkę, jedną jego. On jest autentyczny, widziałem, jak gra na gitarze..

Wszystko to co mówi Maleńczuk szokuje. Mimo to nie wydaje się, żeby jego słowa były prawdą. Wygląda na to, że to kolejna z jego prób zakpienia. Jego słowa wydają się być sarkazmem wycelowanym w Martyniuka, którego talentu wcale nie podziwia .


Odpowiedź Martyniuka 

Król muzyki disco polo wcale nie żywi urazy o słowa jakie wypowiedział Martyniuk. Na jego odpowiedź muzykowi nie musieliśmy długo czekać: 

Czas pokaże czy uda się nam to wszystko zorganizować. Sama propozycja wydaje się być ciekawa 


Pomysł duetu przypadł mu do gustu. Trzeba przyznać, że Zenek Martyniuk mimo wielkiej kariery i sławy nie zadziera nosa. Jest ostrożny w swoich wypowiedziach, w których stara się nie oceniać innych. Łatwo przebacza krytykę i jest otwarty na współpracę.
 

To byłoby naprawdę fajne! Trzeba tylko dobrać odpowiedni repertuar, abyśmy się odpowiednio dopasowali. Zastanawiam się, czy odświeżylibyśmy jakąś starą piosenkę, czy może udałoby się napisać coś nowego. Jeśliby dobrze poszło może udałoby się stworzyć wspólną płytę? 

Maciej Maleńczuk nie odniósł się jeszcze do tych słów. Miejmy nadzieje, że tym razem weźmie przykład z kolegi i obejdzie się od przykrych komentarzy. 

Źródło: Plotek.pl

Udostępnij na Facebooku