Małe dzieci były pod opieką kompletnie pijanej matki! Po całym mieszkaniu walały się puszki i butelki po alkoholu!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Małe dzieci były pod opieką kompletnie pijanej matki! Po całym mieszkaniu walały się puszki i butelki po alkoholu!
FB Udostępnij na Facebooku
Do skandalicznego i okropnego odkrycia doszło na terenie gminy Ełk, gdzie kompletnie pijana matka "zajmowała" się trojgiem dzieci. 36-latka miała ponad 2 promile alkoholu!
Anonimowa osoba skontaktowała się z policją i poinformowała, że kompletnie pijana 36-letnia matka ma pod swoją opieką trójkę małych dzieci. Przybyli pod wskazany adres policjanci potwierdzili anonimowe zgłoszenie . Na miejscu zastali pijaną kobietę, w które mieszkaniu panował ogromny bałagan. Miała pod swoją opiekę trójkę dzieci w wieku od 5 do 12 lat. 

 
Policjanci na miejscu interwencji przeprowadzili badanie poziomu alkoholu i wykazało ono, że kobieta miała ponad 2 promile. 


Jak napisali w raporcie policjanci w "mieszkaniu panował bałagan. W całym pokoju porozrzucane były butelki i puszki po alkoholu". Wszystko wskazuje na to, że nie była to chwilowa niedyspozycja 36-latki. 

Przebywające pod opieką pijanej matki dzieci trafiły do placówki opiekuńczej, ponieważ kobieta sama sprawuje nad nimi opiekę. Teraz służby ustalają, co dalej z trójką rodzeństwa. 
źródło: se.pl  I  fotografiie: elk.naszemiasto.pl, elk.wm.pl
 
Udostępnij na Facebooku