Mała dziewczynka wypadła z 11. piętra! Ogromna tragedia w Łodzi!

Małgorzata
ponad rok temu
Mała dziewczynka wypadła z 11. piętra! Ogromna tragedia w Łodzi!
FB Udostępnij na Facebooku
Do niewyobrażalnej tragedii doszło w Łodzi w dzielnicy Górna, gdzie z 11. piętra wypadła zaledwie 16-miesięczna dziewczynka. Dziecko nie przeżyło.

16-miesięczna dziewczynka wypadła z 11. piętra!

Każdy, kto ma małe dziecko wie, że nie można spuścić go nawet na sekundę z oczu. Mężczyzna, który miał pod swoją opieką trójkę dzieci spuścił z nich wzrok na dosłownie chwilę i ta chwila kosztowała go życie najmłodszej pociechy. 

Do tej ogromnej tragedii doszło 11 kwietnia około godziny 16 w bloku przy ulicy Mazurskiej. Rzecznik prokuratury Okręgowej w Łodzi, pan Krzysztof Kopania powiedział dziennikarzom, że do tego śmiertelnego wypadku doszło, gdy dziewczynka przebywała pod opieką ojca. 


Mężczyzna miał pod opieką nie tylko 16-miesięczną córeczkę, ale i dwóch synów w wieku 4 i 5 lat. Ojciec dzieci powiedział policji, że spuścił wzrok ze swoich dzieci na małą chwilę, a wszystkie okna były szczelnie pozamykane, więc nie wie, jak jego córeczce udało się je otworzyć. Śledczy wstępnie ustalili, że dziecko wypadło z okna w pokoju dziecięcym w czasie, gdy jej ojciec robił herbatę w kuchni. 


Policjanci przeprowadzili u ojca badanie trzeźwości i mężczyzna nie był pod wpływem alkoholu. Matka dziewczynki była w pracy, gdy doszło do tego tragicznego wypadku. Teraz sprawę przejęła prokuratura, która będzie ustalać dokładny przebieg zdarzeń. 

źródło: fakt.pl  I  fotografie: dzienniklodzki.pl, fakt.pl, dorzeczy.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku