Makabryczne morderstwo dokonane na 14-latce. Na jej ciele było aż 50 różnych obrażeń.

Michał
6 miesięcy temu
Makabryczne morderstwo dokonane na 14-latce. Na jej ciele było aż 50 różnych obrażeń.
FB Udostępnij na Facebooku
Nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić w jak bestialski sposób została zamordowana 14-letnia dziewczyna. Szokiem dla wielu może byc, że dokonali tego rówieśnicy dziewczyny. Zostali teraz uznani za winnych.

Nastolatka miała przed sobą jeszcze całe życie. Już jako dziecko została opuszczona i trafiła do domu dziecka, gdzie zaczęła dorastać. W wieku 2 lat spadło na nią ogromne szczęście - została adoptowane przez małżeństwo. Jak każde z małżeństw chcących adoptować dziecko chciały dać jej nowe życie. Wiele pięknych chwil miała okazję przeżyć, jednak nic więcej już nie doświadczy, a wszystko przez zbrodnię. Zbrodnią dokonaną na jej osobie przez ich własnych rówieśników!
Jak można było tak postąpić!

Okrutne morderstwo na nastolatce.

Z tego co wiemy Ana Kriegel, 14-latka z Dublina, była zakochana w jednym z chłopców ze swojej szkoły.
Marzyła o wspólnym wyjściu z chłopakiem jak zapewne każda zakochana nastolatka. Dostała w końcu propozycję randki, która miała odbyć się w opuszczonym domu. Domniemana randka miała odbyć się 14 maja 2018 roku jednak okazał się to dzień jej zabójstwa. Dwóch 14-latków wykorzystało fakt, że dziewczyna podkochuje się w jednym z nich i zwabili ją w opuszczone miejsce,  Dlaczego planowali i zamordowali, jaki mieli motyw - nie potrafili wytłumaczyć.

Kiedy zapadła noc, a Ana nie pokazała się w domu, rodzice zaczęli jej poszukiwania. Służby przeczesywały wszystkie okoliczne tereny, aż w końcu znaleziono ciało. Widok martwego ciała dziewczynki był przerażający. Zwłoki były tak zmasakrowane, że matka nie była w stanie potwierdzić identyfikacji ciała. Została wykorzystana seksualnie, a przedmioty jakie były w pobliżu służyły jako narzędzia zbrodni. Jej ciało zawierało aż 50 ran oddanych w różny sposób i różnymi narzędziami!

Określenie morderstwa przez policję.

Dziewczynka zmarła na skutek uderzenia w głowę przez tępokrawędzisty przedmiot oraz uraz na szyi przez podduszanie, jak wykazała sekcja. Chłopcy użyli betonowego bloku, aby zabić dziewczynę. Zrzucili jej go na głowę i podduszali jakimś materiałem. Zakneblowali ją i skrępowali jej ręce taśmą. Według opisu jednego z chłopców została zaatakowana przez jednego z nich zaraz po wejściu do opuszczonego domu. Była brutalnie molestowana przez jednego z chłopców. Drugi tylko obserwował.
Potem sam dołączył do mordu. Zdarli z niej ubranie po kolei od legginsów, po bluzkę, stanik i bieliznę. Na porwanych skrawkach tych ubrań znaleziono wiele śladów krwi. Byli ją także drewnianym kijem z gwoździami w środku.

Według śledczych morderstwo to ma znamiona morderstwa satanistycznego. Funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli książkę opisującą kult satanistyczny oraz różne przysięgi. Wszystkie znalezione przedmioty były istotnymi dowodami w sądzie.
Chłopcy po zatrzymaniu jeden na drugiego przerzucali swoją winę. Odciski palców jednak potwierdziły, że obydwaj przyczynili się
do śmierci dziewczyny. Aktualnie znajdują się w areszcie do 15 lipca. O ich dalszym losie, z racji że są to osoby niepełnoletnie zdecyduje sąd rodzinny. Grozi im "poprawczak".

Źródło: pikio.pl

Udostępnij na Facebooku