Magda Mołek znika z programu Dzień Dobry TVN. Na jej miejsce nowe duety.


7 miesięcy temu
Magda Mołek znika z programu Dzień Dobry TVN. Na jej miejsce nowe duety.
FB Udostępnij na Facebooku
Magda Mołek była jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizji TVN. Zobaczyć ja można było w programie `„Dzień dobry TVN”. Niestety jak się okazało, po wakacjach nie zobaczymy juz tej gwiazdy w programie. Telewizja przygotowała sporą zmianę dla swoich widzów. Ma ona wporwadzić na wizję 2 nowe pary.
Najnowsze doniesienia  mówią o rozstaniu się Magdy Mołek z Telewizja TVN. Jak donoszą media, młoda dziennikarka nawiązała juz współpracę z telewizją Polsat.  

Nowe twarze programu 

Oprócz Magdy Mołek z telewizją żegna się także jej partner Marcin Meller. O tych doniesieniach powiadomiła dziennikarka na swoim Instagramie:
Po 15 latach postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle..- czytamy na jej profilu


Długoletnia współpraca

Magdalena Mołek dołączyła do śniadaniowki w 2005 roku. Występowała tam w duecie m.in z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem i Marcinem Mellerem. Faktem jest, że w ostatnim czasie program nie cieszy się juz tak dużą popularnością, jak wcześniej. Na pozycji lidera wysunęła się telewizja śniadaniowa programu TVP. Prawdopodobnie z tej przyczyny zdecydowano się na nowe zmiany. Mimo to nie ma pewności, czy działania TVN'u przyczyniły się bezpośrednio do zmiany prowadzących .

Tego kto zajmie miejsce Magdy Mołek i Marcina Mellera dowiemy się w jesiennej ramówce telewizji.
Źródło: Plotek.pl

 

 
Udostępnij na Facebooku