Ma 70 lat i może się pochwalić figurą 20-latki! Jak ona to robi?!

Małgorzata
ponad rok temu
Ma 70 lat i może się pochwalić figurą 20-latki! Jak ona to robi?!
FB Udostępnij na Facebooku
Vera Wang jest niewątpliwie ikoną w świecie mody. Była najmłodszą redaktorką mody w amerykańskim Vogue i pracowała tam przez 17 lat. Potem współpracowała z wielkim Ralphem Laurenem. Ostatecznie założyła własny dom mody i od razu stała się boginią w tym świecie. Znana jest z tworzenia bajecznych sukien ślubnych.

Vera Wang mimo 70. lat wygląda, jak 20-latka!

Vera Wang w biznesie jest już ponad 50 lat. Projektantka w lipcu 2020 roku będzie obchodzić 71 urodziny. Nikt jednak nie wierzy w jej wiek, ponieważ kobieta może pochwalić się figurą 20-latki, a dodatkowo wygląda na dużo młodszą niż pokazuje jej metryka. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się zdjęciami w stroju sportowym i sprawiła, że internauci na nowo oszaleli na jej punkcie! Projektantka ubrana jedynie w sportowy stanik i krótkie szorty chwali się swoim obserwatorom wąską talią, płaskim brzuchem i długimi nogami, które robią ogromne wrażenie
Teraz internauci na całym świecie zastanawiają się, jak mając 70 lat można wyglądać tak wspaniale niczym 20-latka? Czyżby Vera Wang odnalazła receptę na zachowanie młodego wyglądu? 


źródło: papilot.pl  I  fotografie: papilot.pl, bbc.com, vogue.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku