ZABÓJSTWO Janka w M jak Miłość, okaże się prawdą? [ZDJĘCIA]


ponad rok temu
ZABÓJSTWO Janka w M jak Miłość, okaże się prawdą? [ZDJĘCIA]
FB Udostępnij na Facebooku
Serial M jak Miłość ma tysiące fanów, a ich producenci nie zwalniają tempa i wciąż zaskakują nowymi historiami bohaterów. W serialu coraz bliżej ślub Uli. Ale czy będzie na pewno co świętować ?
Bartek, grany przez Arkadiusza Smoleńskiego już wkrótce pobierze się z Ulą (Iga Krefft). Pomimo, że ich ślub coraz bliżej, Bartek czuję się zazdrosny o swoją przyszłą żonę. W kolejnych odcinkach dowie się, że Ula cały czas ma w pamięci policjanta Janka i darzy go wciąż dużym uczuciem. Jak na to zareaguje?
  
Bartek pod chwilą napływu zazdrości zagrozi Jankowi. Obieca mu, że spotka go śmierć, gdy sprawi, że Ula oddali się od niego. Czy Bartek posunie się do tak okrutnego czynu ? Na co jest gotowy ?
  
Okazuje się, że Ula postanowi przesunąć termin ślubu. Wciąż myśli o Janku i nie jest w stanie podjąć jednoznacznej decyzji. Ten odcinek będzie pełen emocji szczególnie dla Uli, ponieważ dowie się, że Janek podczas akcji w swojej pracy był narażony na śmierć. Serce Uli również zapuka mocniej, gdy podczas wizyty w pubie z Barkiem zobaczy Janka z kobietą obok..


 
Przed Ulą wielkie decyzje. Komu odda swoją rękę? Z kim będzie na zawsze ? Już wkrótce wszystko okaże się jasne!
źródło: superseriale.se.pl
 
Udostępnij na Facebooku