Lew na wizji zaatakował małe dziecko! Zrobiło jedną rzecz, która go rozwścieczyła!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Lew na wizji zaatakował małe dziecko! Zrobiło jedną rzecz, która go rozwścieczyła!
FB Udostępnij na Facebooku
Lew zaatakował małe dziecko w programie nadawanym na żywo! Nagranie, które sprawia, że serce się zatrzymuje ma już ponad milion wyświetleń! Internauci negatywnie komentują zachowanie obecnych w programie osób.
W telewizyjnym programie, który był nadawany na żywo tuż przy lwie siedziała kobieta z małym dzieckiem. Rozmawiała z prowadzącym, gdy nagle dzikie zwierzę rzuciło się na dziewczynkę! Przez nieuwagę rodziców dziewczynce groziło ogromne niebezpieczeństwo. Internauci negatywnie komentują zachowanie prowadzącego oraz matki. 
 

Lew zaatakował dziecko. 

W nadawanym na żywo programie w Meksyku pojawili się treserzy lwów. Obok nich została posadzona kobieta z małą dziewczynką, którą trzymała na kolanach. Nie wiadomo, kto dokładnie wpadł na pomysł, aby do programu przyprowadzić dzikie i śmiertelnie niebezpieczne zwierzę. Nikt jednak zbytnio nie przywiązywał uwagi do lwa, bo wszyscy byli skupieni na rozmowie. Nagle mała dziewczynka zaczęła przeraźliwie płakać. Lew, gdy usłyszał płacz to rzucił się na dziecko i chciał je ugryźć


Dziewczynce na szczęście nic się nie stało, ale uraz psychiczny, którego doznała podczas ataku z całą pewnością będzie jej towarzyszył już do końca życia. Gdyby lew był bardziej agresywny to mogłoby dojść do ogromnej tragedii. Treserzy lwa odciągnęli go we właściwym momencie. Jednak internauci całą swoją uwagę skupili na reakcji matki i prowadzącego program.

 

Szokująca reakcja matki dziewczynki.

Matka nie przejęła się zbytnio tym, że lew zaatakował jej małą córeczkę i że mógł ją śmiertelnie zranić. Ponadto oddała dziecko na ręce treserce mimo, że dziewczynka płakała i chciała się do niej przytulić. Chwilę po tym, jak dziewczynka wyrwała się obcej kobiecie jej matka nadal nie wyglądała na zmartwioną. Uśmiechała się i kontynuowała rozmowę, jak gdyby nigdy nic. Z kolei prowadzący przez cały czas wyglądał na zadowolonego i słał wszystkim szerokie uśmiechy. 
Teraz wszyscy zastanawiają się, czy właściwym jest zabieranie do programu dzikich zwierząt, które nawet jeśli są oswojone to mogą różnie zareagować na nowe miejsce, czy ludzi tam obecnych. 


źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl, YouTube

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku