Lesbijki adoptowały trójkę rodzeństwa. Zrobiły to z konkretnego powodu.

Małgorzata
ponad rok temu
Lesbijki adoptowały trójkę rodzeństwa. Zrobiły to z konkretnego powodu.
FB Udostępnij na Facebooku
Lena Currie i KC są szczęśliwą i zakochaną w sobie parą z Massachusetts. Pewnego dnia udały się na tzw. imprezę adopcyjną i tam zobaczyły fotografię przedstawiającą 18-miesięcznego chłopczyka, którego pokochały od pierwszego wejrzenia! Postanowiły zostać jego mamami.

Decyzja podjęta w trybie ekspresowym. 

Lena Currie i KC od dawna marzyły żeby zostać mamami i postanowiły, że w ich przypadku adopcja jest najlepszą opcją. To właśnie z tego powodu wybrały się na spotkanie zorganizowane przez ośrodek adopcyjny pod nazwą "impreza adopcyjna". Właśnie na tej imprezie zobaczyły fotografię przedstawiającą 18-miesięcznego chłopczyka, który miał na imię Joey. Kobiety pokochały go już w chwili, gdy zobaczyły zdjęcie. Niedługo po tym chłopiec zamieszkał z nimi. 


Ledwo kobiety przyzwyczaiły się do nowego członka rodziny, a on zaakceptował dom, w którym się znalazł, gdy otrzymały telefon z ośrodka adopcyjnego. Powiedziano im, ze maleńki brat Joey'a został odebrany rodzicom biologicznym i służby szukają mu domu. Lesbijki nie zastanawiając się ani chwili przygarnęły 6-tygodniowego Noaha

 

Adopcja trzech chłopców. 

Niedługo po tym kobiety dostały kolejną wiadomość. Okazało się, że przebywający pod ich dachem chłopcy mają trzeciego, średniego brata. Lena i KC nie wyobrażały sobie, że mogłyby pozwolić, aby trafił do kogoś innego i postanowiły, że chcą, aby on też został ich synem. Na początku wydawało się to być niemożliwe, ponieważ Logan był już przygotowany do adopcji. Jednak rodzina, do której miał trafić w ostatniej chwili się rozmyśliła. 


Lena i KC wyznały w wywiadzie, że nie planowały wcześniej mieć takiej dużej rodziny. Kobiety jednak nie wyobrażały sobie, że bracia mogliby wychowywać się osobno i nie wiedzieć nic o swoim istnieniu. Ponadto Lena wyznała, że ich synkom nie przeszkadza fakt, że są wychowywani przez dwie kobiety. Śmieje się, że na jedną mówią "mama", a na drugą "mamusia". 


Kobiety razem ze swoimi trzema chłopcami tworzą szczęśliwą, pełną miłości rodzinę, która nie wyobraża już sobie życia bez siebie. Dzieci są szanowane i mają zapewniane wszystko, czego potrzebują, a mamy wprost szaleją na ich punkcie. 


Na umieszczanych przez kobiety zdjęciach widać, że ich dzieci są szczęśliwe z domu, w którym się znalazły i niczego im nie brakuje. 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, storypic.com
 

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku