Lekarze odmówili udzielenia pomocy poparzonemu maleństwu! Okrutni medycy w Szczecinie!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Lekarze odmówili udzielenia pomocy poparzonemu maleństwu! Okrutni medycy w Szczecinie!
FB Udostępnij na Facebooku
To co zrobili lekarze w jednym ze szpitali w Szczecinie jest niezwykle okrutne! Kilkunastomiesięczna dziewczynka, Klara bardzo cierpiała, a medycy zasłaniając się przepisami odesłali ją wspólnie z rodzicami do innego szpitala.
Maleńka Klara została poparzona w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Dziewczynka miała poparzoną klatkę piersiową, brzuch i szyję. Dziewczynka bardzo cierpiała. Rodzice wezwali karetkę, która zawiozła dziecko do szpitala przy ul. Lubelskiej. Jak mówią rodzice Klary, lekarze odmowili im tam leczenia i odesłali ich do Zdrojów. 


"Dowieźliśmy nieludzko cierpiące dziecko, owinięte w same koce, a tam powiedziano nam że jej nie przyjmą!" - powiedziała Głosowi Szczecińskiemu pani Katarzyna, mama Klary. "-Nawet jej nie obejrzano, nie podano jakiegokolwiek znieczulenia wyjącemu z bólu, poparzonemu dziecku! Nawet ratownicy medyczni próbowali przekonać personel szpitala do opatrzenia dziecka, ale bezskutecznie. Nie podano mi żadnego powodu. Kazano jechać na drugi koniec miasta do szpitala w Zdrojach.


Szpital pytany o sytuację wyjaśnia, że pracownicy postępowali zgodnie z procedurami, ponieważ pacjent powinien zgłosić się do szpitala specjalistycznego, ktory zajmuje się tego typu urazami. 

"W tym przypadku do ośrodka oparzeniowego, zwłaszcza jeśli ten znajduje się w danym mieście, a nie do szpitala w którym nie ma takiego oddziału." - wyjaśniła dr Joanna Woźnicka, która pracuje w szpitalu przy ul. Lubelskiej w Szczecinie. 

Co myślicie o podejściu lekarzy?


źródło: se.pl  I  fotografie: se.pl
 
Udostępnij na Facebooku