Lekarz stwierdził, że musi wyssać mocz pacjenta! Spektakularna akcja w przestworzach!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Lekarz stwierdził, że musi wyssać mocz pacjenta! Spektakularna akcja w przestworzach!
FB Udostępnij na Facebooku
W samolocie chińskich linii lecącym z Kantonu do Nowego Jorku doszło do drastycznych scen. 19 listopada jeden z pasażerów po 10 godzinach lotu zaczął się bardzo źle czuć. Lekarz, który znajdował się na pokładzie zadecydował, że musi wyssać jego mocz!
Pasażer uskarżający się na złe samopoczucie miał dość nietypowe objawy. Jego brzuch był wzdęty i bardzo się pocił. Stewardesa zmartwiona stanem mężczyzny postanowiła spytać, czy wśród lecących osób znajduje się lekarz. Wtedy zgłosiły się dwie osoby - Zhang Hong oraz Xiao Zhanxiang. Pasażer zaczął odczuwać dotkliwy ból i miał objawy wstrząsu. Lekarze szybko zauważyli, że ma on chorobę prostaty i w efekcie tego ma przepełniony pęcherz!


Po krótkiej dyskusji postanowili zrobić cewnik, którzy pomoże opróżnić pęcherz moczowy cierpiącego pacjenta. Wykorzystali do tego rurki z masek, igły ze strzykawki oraz słomki. Próbowali przebić pęcherz, ale nie udało im się. 


Dr Zang, który pracuje w szpitalu Jinan w Kantonie postanowił samodzielnie wyssać mocz z pęcherza pacjenta. 

"Był to najlepszy sposób, by pozbyć się płynu, a nie potrafiłem wymyślić innej metody. Widząc cierpienie pasażera myślałem jedynie o tym, jak uratować mu życie." - powiedział, gdy już samolot wylądował. 


Zabieg zakończył się sukcesem, a mężczyzna po 30 minutach mógł wrócić na swoje miejsce. Czuł się dobrze, ale lekarze, którzy zaopiekowali się nim podczas lotu zalecili, aby w Nowym Jorku skonsultował się z doktorem. 

Brawo dla lekarzy!


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
 
Udostępnij na Facebooku