Kwiatkowski będzie ojcem? Bardzo osobiste wyznanie.

Piotr
3 miesięcy temu
Kwiatkowski będzie ojcem? Bardzo osobiste wyznanie.
FB Udostępnij na Facebooku
Jego popularność wzrosła w ekspresowym tempie. Tysiące fanek znają jego teksty piosenek, a wiele z nich jeździ na koncerty pokonując wiele setek kilometrów. Wciąż się rozwija, a za nim wydanie kolejnej płyty. Z tej okazji mogliśmy usłyszeć paru nowych informacji o planach Dawida Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski uwielbia być na pierwszych stronach gazet, a wywiady są dla niego ciekawym doświadczeniem. Na jego temat nie braknie tematów. Wśród najbardziej popularnych jest duet z Rodowicz, czy jego najnowsza pływa. Wiele internatów uwielbia, gdy piosenkarz zdradza swoje prywatne życie. Wiele fanek nie będzie zadowolonych po jego ostatniej wypowiedzi..

Na polskiej scenie muzycznej istnieje już wiele lat. Pomimo to, wciąż się rozwija, a jego fanów wciąż przybywa. Jego koncerty wywołują wielkie emocje. Teraz postanowił wydać kolejny krążek oraz autobiograficznego filmu. Dawid uwielbia, gdy dużo się dzieje!

 

Po tysiącach zagranych koncertów, Dawid zaczyna poważnie myśleć o swojej przyszłości. Pragnie w niedalekiej przyszłości stać się odpowiedzialnym mężczyzną i założyć prawdziwą, polską rodzinę. Wielką uwagę zwrócił na dzieci. W przyszłości chce zostać tatą.

 

Kocham dzieci i będę je miał. Obowiązkowo dwoje! – tak posumował swoje niedalekie plany na przyszłość.
 

Dzięki temu, że cały czas jest pod opieką wspaniałych ludzi, wyrósł na bardzo odpowiedzialnego chłopaka, która uparcie dąży do postawionego celu. Wciąż chce osiągać nowe, nieznane jeszcze horyzonty w swoim życiu!

Mam to szczęście, że są wokół mnie ludzie, którzy mają odwagę powiedzieć mi o moich wpadkach i zwrócić uwagę, gdy przestaję być sobą

 

Cieszycie się, że Dawid będzie ojcem?

źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku