Kurdej-Szatan pokazała wnętrza swojego nowego domu. Bardzo oryginalnie..

Karolina
ponad rok temu
Kurdej-Szatan pokazała wnętrza swojego nowego domu. Bardzo oryginalnie..
FB Udostępnij na Facebooku
Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych gwiazd polskiego show biznesu. Widzowie ją wręcz uwielbiają. Niestety nie zawsze sława jest powodem do radości. Internauci skomentowali nowe mieszkanie Szatan. Basia się tego nie spodziewała.
Jak większość współczesnych gwiazd Basia jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych. Każdy ważny moment w życiu kobiety jest wstawiany do oceny publicznej w social mediach. Niestety jednocześnie kobieta musi się liczyć z tym, że wszystko co upubliczni będzie poddane opinii internautów. Nie każdy będzie miły i niektórzy wyłapią każdy detal, by mieć się o co przyczepić. Tym razem główny temat poruszyło zdjęcie.  

Pokazała się z córką 

Gwiazda wykorzystuje swoją sławę i pragnie zarobić jak najwięcej na spełnienie swoich marzeń. Mieszkała w ciasnym apartamencie i zarobione pieniądze odkładała na nowe lokum. W końcu dopięła swego i urządzili sobie rodzinne gniazdko. Basia pokazała swoją radość pozując do fotografii z córką. Patrząc na zdjęcie widać radość i miłość rodzinną. 

Na wszystkich zdjęciach wstawianych przez celebrytkę widać uśmiech od ucha do ucha. Zdjęcia są wstawiane na przemian z mężem i z córką. Widać, że kobieta jest bardzo szczęśliwa. Jak wiadomo cieszy ją fakt spełnienia marzeń o nowym miejscu, ale także ceni ona najważniejsze wartości, jakimi są miłość i rodzina.  


Na swoim profilu na instagramie wstawiła zdjęcie, gdzie wraz z córką spędza wolny czas i lepi pierogi. Widać, że sprawia im to ogromną przyjemność i radość. 
Pokazała fanom jak ogromna więź łączy ją z dziewczynką. 

Takiej reakcji ze strony internautów się nie spodziewała

Oczywiście fani byli zachwyceni fotografią rodzinną i mówili o cieple oraz miłości jaką widać na zdjęciu, lecz nie na to zwracali największą uwagę. Od razu w komentarzach pojawiły się pytania o meble, o projektanta, o stoły, o szafki, o koszt umeblowania. Znalazło się wiele takich, którzy krytykowali wystrój i wnętrze Kurdej-Szatan. Takiej reakcji się nie spodziewała celebrytka. Nie wystrój miał być najważniejszy na fotografii. 

Jak urządziła się rodzina Szatanów? 


 
- Nasz nowy domek jest piękny. Stwierdziliśmy, że nie zatrudnimy dekoratora wnętrz, tylko wszystko do domu wybierzemy sobie sami. Ciągnęło się to bardzo długo. Kiedy miałam chwilę przerwy w zdjęciach, choćby 2 godzinki, jechaliśmy z Rafałem do sklepów po wyposażenie. Jednak nie było pośpiechu i powoli sukcesywnie dobieraliśmy detale. Jest bardzo przejrzyście, jasno i czysto 
Tak opisała swój dom Barbara. 
 

- Hania też nam pomagała w urządzaniu. Sama wybrała cały wystrój do swojego pokoju. Oczywiście, nie obyło się bez koloru różowego. Ale nie jest bardzo cukierkowo. Róż jest stonowany, delikatny

Dopowiedziała kobieta, zaznaczając to, że spełniała marzenia nie tylko swoje, ale także swojego dziecka. 


 

Źródło: pikio.pl | Fotografie: instagram.com/kurdejszatan
Udostępnij na Facebooku