Kupiła bezdomnemu posiłek. Odwdzięczył się dając jej niesamowity liścik.

Małgorzata
ponad rok temu
Kupiła bezdomnemu posiłek. Odwdzięczył się dając jej niesamowity liścik.
FB Udostępnij na Facebooku
Czasami życie niektórych wywraca się do góry nogami i tracą grunt pod nogami. Wpadają w nałogi. Tracą najważniejsze osoby w życiu. Tracą pracę. Lądują na ulicy i stają się bezdomnymi. Niektórzy ich wtedy wyśmiewają i oceniają, ale nie jest to właściwa postawa.
Casey Fisher jest niesamowitą kobietą, która mogłaby być wzorem dla niejednego człowieka. Gdy spotkała mieszkającego na ulicy mężczyznę mającego problemy psychiczne, nie skreśliła go, ale postanowiła zrobić, coś co zmieniło życie tego człowieka na zawsze. 


Casey była w drodze do swojej ukochanej cukierni, gdy spotkała bezdomnego, który z ziemi zabierał monetę. Okazało się, że właśnie udało mu się uskładać drobniaki na jednego pączka. 


Dziewczyna próbowała z nim rozmawiać, ale nie sprawiał wrażenia zadowolonego z tego faktu.Kupiła mu bajgla i kawę i zaprosiła do swojego stolika. To właśnie wtedy mężczyzna postanowił opowiedzieć studentce swoją historię. Miał na imię Chris, a na ulicę trafił przez narkotyki. Bezdomny nigdy nie poznał swojego ojca, a jego mama zmarła na raka. Studentkę bardzo wzruszyła historia poznanego człowieka, ale musiała wracać do swoich zajęć i biec na uczelnię. 


Gdy poinformowała o tym Chrisa, ten poprosił, aby poczekała i napisał dla niej liścik. Poprosił, aby przeczytała go, gdy będzie sama. Casey tak też zrobiła. Gdy była daleko od kawiarni rozwinęła kartkę i... oniemiała! Chris napisał na zmiętej kartce krótką wiadomość:

"Chciałem się dzisiaj zabić. Dzięki Tobie tego nie zrobię. Dziękuję Ci, przepiękny człowieku."


Casey opisała swoją historię na Facebooku.

Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak drobny, dla nas nic nie znaczący gest może wpłynąć na drugiego człowieka, a nawet... ocalić mu życie!


źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku