Kuchciński podaje się do dymisji!


ponad rok temu
Kuchciński podaje się do dymisji!
FB Udostępnij na Facebooku
Marszałek stał się ostatnio bardzo medialną osobą. Niestety powód tej sytuacji nie jest powodem do dumy. Chodzi o słynne loty Kuchcińskiego. Teraz podaje się do dymisji.
Z początkiem tygodnia opinia publiczna dowiedziała się o decyzji marszałka. Marek Kuchciński podaje się do dymisji. Początkowo partia marszałka sądziła że wystarczą tylko przeprosiny. Jednak afera lotów Kuchcińskiego odbija się wielkim echem, sytuację komentują wszyscy.
 

"Szanowni państwo, informuję, że w dniu jutrzejszym zamierzam złożyć rezygnację z funkcji Marszałka Sejmu, którą powierzono mi 12 listopada 2015 r. Chciałbym przy tym wyraźnie powiedzieć, że podczas mojej działalności nie złamałem prawa” - te słowa padły na konferencji prasowej. Słowa te potwierdził obecny tam prezes Kaczyński. Dymisja marszałka przypada w dzień jego 63 urodzin.


Kaczyński zapewnił że decyzja ta została podjęta w myśl hasła "słuchać Polaków, służyć Polsce". Prezes PiS zaapelował, aby "na tapetę" wziąć 281 lotów Donalda Tuska, w tym podróże do egzotycznych krajów z małżonką. Powstać ma również projekt ustawy regulującej sprawę lotów najważniejszych osób w państwie.


Pamiętajmy, że chodzi tu nie tylko o pieniądze. Chodzi o loty ze specjalnym statusem HEAD i o fakt podróży jednym samolotem przez kilka ważnych osób w państwie. W historii naszego kraju doszło do tragedii lotniczej, w której zginęli ważni rządzący.

źródło: oko.press | fotografie: polityka.pl fakt.pl
Udostępnij na Facebooku