Kuba Wojewódzki padł na kolana przed Edytą Górniak! O co chodzi?

Małgorzata
8 miesięcy temu
Kuba Wojewódzki padł na kolana przed Edytą Górniak! O co chodzi?
FB Udostępnij na Facebooku
Edyta Górniak po 9latach pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego. Oglądający talk show byli z całą pewnością zaskoczeni, gdy prowadzący padł przed piosenkarką na kolana i wręczył jej ogromny bukiet róż! O co tu chodzi?!
Finałowy odcinek show Kuby Wojewódzkiego był przepełniony emocjami i wzruszeniami, co niezbyt pasuje do prowadzącego. A tymczasem to on najbardziej zaskakiwał swoim zachowaniem! W tym odcinku gościem Kuby była m.in. Edyta Górniak, która przyjęła zaproszenie po 9 latach! Piosenkarka zaznaczyła podczas rozmowy, że zgodziła się na rozmowę z Wojewódzkim, bo jest to część promowania reality-show "My Way". 


Już na początku odcinka Kuba zaskoczył wszystkich i padł na kolana przed divą trzymając w rękach ogromny bukiet róż! Prosił o wybaczenie i zapomnienie wszystkich niesnasek, które się między nimi działy przez te 10 lat. Z pewnością jedną z nich była prześmiewcza recenzja ostatniej płyty piosenkarki "My", w której napisał, że „każdy kawałek jest coraz krótszy i coraz gorszy”.

 

Kuba: Gdyby naprawdę narysować sinusoidę naszej znajomości, to taką sinusoidę podejrzewam, że miał Michał Figurski po wylewie.

Edyta: Nie mam jakichś bardzo skrajnych wspomnień. Kiedyś mnie rozczarowałeś i to była jedyna sinusoida. I tyle.

Kuba: To załatwmy sprawę i będzie spokój.

Edyta: A gdzie masz kwiaty?

Kuba: Kurna dziewczyno, a ty myślisz, że ja jestem „wieśniurem”?

Edyta: Bardzo mi miło, ja bardzo lubię kwiaty, zwłaszcza białe. Bardzo mi miło, dziękuję."Jesteś osobą, którą ja podziwiam, a czasami mam do ciebie dużo złości, bo masz gigantyczny kapitał w postaci talentu i przyciągania uwagi ludzi. Ile już minęło lat od wydania ostatniej płyty? Jeżeli ja cię zawiodłem, to mogłem cię zawieść jako rozżalony fan, że co ta kobieta robi ze swoim potencjałem. Czy to jest materiał na wroga? Nie, to jest materiał na sensownego, dużo starszego suflera. (…) Ja czekam na twoją płytę. Ile lat minęło od ostatniej? Siedem, osiem?" - wypytywał Edzię Wojewódzki. Piosenkarka zgodziła się w końcu odpowiedzieć na to pytanie pod koniec programu, czym zaskoczyła swoich fanów. 

"Minęło trochę, ale nie możesz mi zarzucić, że nie oddawałam ludziom muzyki, bo oddawałam, ale nie w formie albumu. (…) Jedno co mogę powiedzieć to to, że w przyszłym roku mija 30 lat od mojego debiutu przed kamerą, więc to jest już taki jubileusz, który zobowiązuje do tego, żeby zrobić coś naprawdę dobrego, wyrazistego."


Oglądaliście? 


źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl

Udostępnij na Facebooku