Ktoś usłyszał dźwięk dochodzący spod ziemi. Ktoś pochował noworodka żywcem! [VIDEO]

Joanna
9 miesięcy temu
Ktoś usłyszał dźwięk dochodzący spod ziemi. Ktoś pochował noworodka żywcem! [VIDEO]
FB Udostępnij na Facebooku
To był prawdziwy cud! Mieszkańcy wioski Sonoura w Indiach byli w szoku, gdy zobaczyli że spod ziemi wystaje fragment małego ciałka. Okazało się że był to noworodek. Maleństwo zostało natychmiast wydobyte i trafiło do szpitala.
To niecodziennie zdarzenie miało miejsce 25-ego maja w północnych Indiach w stanie Uttar Pradesh i budzi ogromne emocje wśród lokalnej społeczności. Mieszkańcy wioski usłyszeli stłumiony dziecięcy płacz. Podążając za dźwiękiem udało im zauważyć wystającą z ziemi nóżkę małego dziecka. Chłopiec był przykryty dość dużą warstwą ziemi.

Mężczyzna obecny na miejscu osunął ziemię i wyciągnął maleństwo. Na szczęście chłopiec był cały czas przytomny. Noworodek został przetransportowany do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze. Medycy poinformowali, że chłopiec połknął błoto, które częściowo zablokowało jego drogi oddechowe. Jego stan oceniono jako stabilny.
 

 
Nie jest wiadome, dlaczego chłopiec został pochowany i jak długo znajdował się pod ziemią. Policja wszczęła śledztwo, które ma na celu znalezienie sprawcy tego bestialskiego czynu. 

Na szczęście ta historia ma dobre zakończenie. Jedna z mieszkanek wioski poruszona całym zdarzeniem postanowiła postarać się o adopcję chłopca.

Źródło: o2.pl, youtube.com | Fotografie: youtube.com

Zobacz także:

1. Te zdjęcia pokazują, jak zmienia się twarz kobiet, gdy zostają matkami! To niesamowite!
2. Aligatorzyca Marta obchodzi 90. urodziny! To najstarsze zwierzę w Europie! [VIDEO]
3. Tragedia na komendzie. Policjant śmiertelnie postrzelił się w głowę.

Udostępnij na Facebooku