Czy to możliwe, aby księżna Meghan i książę Harry stracili swoje tytuły? Okazuje się, że mieszkańcy zbierają podpisy pod petycją!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Czy to możliwe, aby księżna Meghan i książę Harry stracili swoje tytuły? Okazuje się, że mieszkańcy zbierają podpisy pod petycją!
FB Udostępnij na Facebooku
W Wielkiej Brytanii ostatnio wiele się dzieje! Jak donosi jeden z portali radni z Dystryktu Brighton i Hove będą się niedługo zastanawiać nad... odebraniem tytułu księżnej i księcia Sussex Meghan i Harremu! Mają ku temu podstawy, bo petycję w tej sprawie podpisało aż 1700 osób!
Już niedługo w ratuszu odbędzie się debata dotycząca petycji pod którą podpisało się aż 1700 osób. Dotyczy ona odebrania tytułu księżnej i księcia Sussex Meghan i Harremu. Wszystko to za sprawą Charlesa Rossa, który twierdzi, że książęca para działa w sposób zły i szkodzący hrabstwu Sussex. 


Według pomysłodawcy petycji tytuły mające w swojej nazwie hrabstwo Sussex nie powinny być używane oficjalnie, ponieważ "stanowią antydemokratyczny symbol opresji społeczeństwa przez elity". Jak to w życiu są zwolennicy oraz przeciwnicy tego stanowiska. Niektórzy twierdzą, że to tylko marnowanie czasu radnych, który można by przeznaczyć na załatwianie spraw, które są dużo bardziej istotne dla społeczności. 
 
Ponadto okazuje się, że radni nie mogą odebrać raz nadanego tytułu, ponieważ nadała go sama Królowa. Jest to kolejny cios wymierzony w Meghan i Harrego, którzy ostatnio są mocno krytykowani. Niedawno zarzucono im hipokryzję, gdy udali się na wakacje odrzutowcem, a wcześniej zapewniali, że są zwolennikami ekologicznego stylu życia. źródło: ofeminin.pl  I  fotografie: ofeminin.pl
Udostępnij na Facebooku