Księżna Kate rezygnuje z pełnienia obowiązków! Co się dzieje?

Małgorzata
8 miesięcy temu
Księżna Kate rezygnuje z pełnienia obowiązków! Co się dzieje?
FB Udostępnij na Facebooku
W Wielkiej Brytanii aż wrze! Księżna Kate rezygnuje z pełnienia kolejnych obowiązków, a Pałac Kensington milczy, jak zaklęty! Dopiero co Kate odwołała swój udział w prestiżowej gali wyjaśniając, że ma chore dziecko a teraz dodatkowo nie weźmie udziału w zagranicznej podróży. Media prześcigają się w pomysłach, co się dzieje, a najczęstszą spekulacją jest czwarta ciąża księżnej!
Kate Middleton od lat wiernie pojawia się przy boku męża na oficjalnych wyjściach czy podróżach. Jeszcze w zeszłym tygodniu pojawiła się na Gali Royal Variety Perfomance, gdzie wszyscy komentowali jej olśniewającą kreację. Księżna była w bardzo dobrym humorze i nic nie zapowiadało tak nagłej zmiany planów!


Na kilka godzin przed kolejną galą "Tusk Conversation Awards 2019", gdzie księżna miała zjawić się wspólnie z księciem Williamem, królewski rzecznik prasowy poinformował, że Kate Middleton odwołuje udział w wydarzeniu. Słowa zawarte w oświadczeniu zaniepokoiły wielbicieli Cambridge'ów.


"Księżna nie jest już w stanie uczestniczyć w ceremonii rozdania nagród z powodu dzieci. Wciąż jednak po południu spotka się z finalistami na herbacie w Pałacu Kensington. Książę weźmie udział w obu wydarzeniach."

Wszyscy podejrzewali, że jest to jednorazowa sytuacja, ale teraz do mediów dotarła wiadomość, że Kate nie pojedzie w podróż zagraniczną do Kuweitu i Omanu. W związku z tym książę William wyjedzie sam na cztery dni na początku grudnia. 


Wiadomość, że Kate "nie jest JUŻ w stanie" brać udziału w oficjalnych spotkaniach zmartwiła fanów monarchii. Brytyjska prasa od razu poprosiła rzecznika o podanie powodu, dla którego księżna zrezygnowała z publicznych obowiązków, pytając, czy wszystko w porządku z nią oraz trójką jej dzieci: 5-letnim Georgem, 4-letnią Charlotte i 2-letnim Louisem. Przedstawiciel Pałacu Kensington odmówił jednak szczegółowych wyjaśnień. To tylko podsyciło krążące od miesięcy plotki o... czwartej ciąży księżnej.

Plotki o ciąży Kate pojawiły się już we wrześniu, gdy to mała Charlotte powiedziała w szkole, że jej mama spodziewa się kolejnego dziecka. 


źródło: plejada.pl  I  fotografie: plejada.pl 
 
Udostępnij na Facebooku