Księża wiązali dzieci łańcuchami, a później je gwałcili! Państwo chciało wszystko zatuszować!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Księża wiązali dzieci łańcuchami, a później je gwałcili! Państwo chciało wszystko zatuszować!
FB Udostępnij na Facebooku
Dwaj katoliccy księża właśnie trafili za kraty, gdzie spędzą resztę swojego życia. Sąd właśnie skazał ich za wykorzystywanie seksualne głuchoniemych dzieci. Na policję zgłosiło się aż 67 osób!
Nicola Corradi i Horacio Corbacho w końcu dostali to, na co zasłużyli! Po wielu latach krzywdzenia bezbronnych dzieci w końcu spotkała ich sprawiedliwość!

Mężczyźni pracowali w szkole Instituto Antonio Provolo w Lujan de Cuyo w Argentynie, do której uczęszczały głuchonieme dzieci. To własnie bezbronni uczniowie byli brutalnie molestowani i gwałceni przez duchownych, którym ufali. 


Bestie w sutannach gwałciły dzieci przez 11 lat od 2005 do 2016 roku!


Na jaw wyszło, że kościół w Argentynie oraz Watykan robili, co mogli, aby ukryć okrutne zbrodnie księży. Gdy wykorzystywanie dzieci ujrzało w koncu światło dzienne, a księża stanęli przed sądem okazało się, że zranili w ten sposób wiele uczniów będących pod ich opieką. Do prowadzących dochodzenie policjantów zgłosiło się az 67 ofiar! 


W toku prowadzenia śledztwa na jaw wyszły przerażające fakty. Księża niektóre dzieci izolowali od reszty i gwałcili. Inne z kolei krępowali łańcuchami, co podniecało brutalnych pedofilii. 

Sąd skazał bestie w sutannach za 20 nadużyć w 10 gwałtów. Księża oczywiście nie przyznają się do stawianych zarzutów i powtarzają, że to ofiary wszystko wymyśliły, aby zemścić się na kościele. 


Nicola Corradi spędzi za kratami 42 lata, Horacio Corbacho zaś będzie tam przebywał 45 lat. Sprawa nie jest jednak jeszcze zamknięta - śledczy podejrzewają, że w szkole mogła działać siatka pedofilska, a w niej nawet 24 oprawców! 


źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl 
 
 
 
Udostępnij na Facebooku