Ksiądz z całej siły uderzył główką dziecka o chrzcielnicę! Prawie zabił niemowlaka!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Ksiądz z całej siły uderzył główką dziecka o chrzcielnicę! Prawie zabił niemowlaka!
FB Udostępnij na Facebooku
Ostatnio do redakcji jednego z portali trafiło nagranie upamiętniające ceremonię Chrztu Świętego. Gdy je obejrzeliśmy to od razu podniosło nam się ciśnienie. Rosyjski duchowny niemal zabił rocznego chłopczyka podczas Chrztu!
Nagranie z Gatczyna wywołało prawdziwą lawinę w internecie. Na filmie upamiętniony został Chrzest Święty. Niby nic w tym dziwnego, bo wiele osób upamiętnia takie wyjątkowe chwile. Jednak ta ceremonia nie wygląda tak, jak inne. Wszystko przez księdza, który udzielał tego sakramentu. W pewnym momencie duchowny prawosławny szarpie chłopczyka! 
Zgodnie z tradycją duchowny miał zanurzyć chłopczyka w wodzie. Jednak dziecko było tym wszystkim zaniepokojone i zaczęło się kręcić i próbowało wyrwać. To bardzo zdenerwowało duchownego, który bez względu na wszystko postanowił włożyć chłopca do wody. Z całej siły trzymał główkę roczniaka i w pewnym momencie malec uderzył nią mocno w chrzcielnicę! 


Widząc, co się dzieje interweniowała matka chłopczyka. Jednak ksiądz nie chciał oddać dziecka. Dopiero po chwili malec mógł się przytulić do mamy. Anastazja Aleksjejewa od razu po opuszczeniu świątyni złożyła zawiadomienie na policji. Oskarżyła duchownego o agresywne zachowanie wobec dziecka i próbę morderstwa.. O wszystkim opowiedziała też zwierzchnikowi księdza. Ten jednak zignorował doniesienia kobiety. 

"Mama chłopca pewnie po prostu nudzi się, ma dużo wolnego czasu i nie ma nic do roboty. Zdenerwowała się, choć nic strasznego się nie wydarzyło."
 

Ksiądz, który zaatakował dziecko został odsunięty od od obowiązków kapłańskich.
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, wiadomosci.pl
Udostępnij na Facebooku