Ten ksiądz sprawia, że niejedna grzesznica się nawraca!

Małgorzata
ponad rok temu
Ten ksiądz sprawia, że niejedna grzesznica się nawraca!
FB Udostępnij na Facebooku
Gdy słyszymy słowo "ksiądz" to od razu wyobrażamy sobie mężczyznę w sutannie. Ten artykuł z pewnością zaskoczy niejedną osobę, ponieważ w naszym kraju ksiądz ma nawracać i skupiać się na posłudze ludziom. A ksiądz którego Wam przedstawimy... No właśnie!
Oskar Arngarden jest młodym księdzem z luterańskiego kościoła Szwecji. Wyróżnia się na tle innych duchownych tym, że jest niesamowicie przystojny i chętnie pozuje bez koszulki! Przypomnijmy, że w luteraniźmie nie obowiązuje celibat. Oskar kocha Boga i mu służy, ale kocha też crossfit i uwielbia dbać o swoje zdrowie i... ciało! Na swoim instagramowym profilu (@crossfitpriest) chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi zdjęciami i filmikami z siłowni. 


Obserwatorzy, a raczej obserwatorki (nie bez powodu księdza w większości obserwują kobiety) są pod wrażeniem tego, jak młody duchowny wygląda. Wszystkie są przekonane, ze jest on zaginionym bratem znanego aktora, Chrisa Hemswortha! 


Koniecznie musicie zobaczyć, jak ten duchowny się prezentuje na Instagramie. Wydaje nam się, że niejedna zbłąkana duszyczka nawróci się, gdy tylko spojrzy na te fotografie! ;)


Żeńska część naszej redakcji jest zachwycona, a Wy co myślicie o takim duchownym? :)źródło: papilot.pl  I  fotografie: Instagram
 
Udostępnij na Facebooku