Krzysztof Rutkowski wyznał na kogo zagłosuje w wyborach i dlaczego. Ciekawe argumenty..

Joanna
9 miesięcy temu
Krzysztof Rutkowski wyznał na kogo zagłosuje w wyborach i dlaczego. Ciekawe argumenty..
FB Udostępnij na Facebooku
Krzysztof Rutkowski przekazał, że ma zamiar głosować w II turze wyborów prezydenckich. Wybrał on również swojego kandydata. Kto nim jest i dlaczego?
Już 12-ego lipca Polacy wybiorą się od urn i zagłosują na swojego kandydata. Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski? To pytanie przewija się nieustannie w polskich mediach. Jak wynika z sondaży - frekwencja w tym roku będzie bardzo wysoka, a różnica między kandydatami będzie naprawdę znikoma. Z tego też powodu starający się o fotel prezydenta politycy starają się zrobić wszystko, by to właśnie na nich zagłosowano. Krzysztof Rutkowski już wie na kogo zagłosuje i postanowił się tym podzielić w wywiadzie ze znanym polskim tabloidem. Detektyw poinformował, że zagłosuje na...Andrzeja Dudę! Jak tłumaczy swoją decyzję?
 

Zagłosuję na Andrzeja Dudę. Dlaczego? Ze względu na zmienność poglądów kandydata KO. Uważam, że Rafał Trzaskowski nie jest jeszcze gotowy na objęcie urzędu prezydenta. Jeśli by nim został, to mielibyśmy jeszcze silniejszą odsłonę wojny polsko-polskiej i jeszcze większe podziały w społeczeństwie. Bardzo iskrzyłoby także między Pałacem Prezydenckim a rządem - przekazał Krzysztof Rutkowski w rozmowie z ''Super Expressem''. 

Czy rzeczywiście by tak było?
 
Krzysztof Rutkowski zagłosuje na Andrzeja Dudę.


Źródło: plotek.pl | Fotografie: pudelek.pl, oko.press, nowiny24.pl

Zobacz także:

1. Julia Wieniawa stwierdziła, że potrzebuje większej przestrzeni i... sprezentowała sobie kolejne mieszkanie.
2. Paulina Krupińska w końcu jedzie z mężem w podróż poślubną! Czekali na ten moment aż dwa lata!
3. Rafał Trzaskowski powiedział, jaką wypłatę powinna dostawać jego żona, gdy zostanie Pierwszą Damą! Jesteście zszokowani?
 
Udostępnij na Facebooku