Krzysztof Jackowski chce pomóc w znalezieniu zaginionego Dawidka. Czy jego przeczucia są słuszne?


ponad rok temu
Krzysztof Jackowski chce pomóc w znalezieniu zaginionego Dawidka. Czy jego przeczucia są słuszne?
FB Udostępnij na Facebooku
Słynny polski Jasnowidz po raz kolejny próbuje pomóc strapionym ludziom. Tym razem zdecydował się pomóc rodzinie zaginionego w Grodzisku Mazowieckim Dawidka Żukowskiego. 5- latka zabrał z rodzinnego domu ojciec, który jak się potem okazało popełnił samobójstwo..
Poszukiwania chłopca nadal trwają. Policja zaangażowała do tej sprawy wiele zastępów. Jak donoszą media trwają badania samochodu, którym poruszał się ojciec dziecka. Mają one potwierdzić lub wykluczyć by w środku znajdowały się ślady krwi. Jackowski zainteresował się tą sprawą. Jak sam twierdzi miał wizję dotyczącą tego co stało się z Dawidkiem. 


 

Brak Rezultatów

Poszukiwania trwają już kolejny dzień. Jak dotąd nie udało się ustalić niczego co pomogłoby w rozwiązaniu sprawy. Rodzina nadal ma nadzieję, że chłopczyk odnajdzie się cały i zdrowy. Niestety Krzysztof Jackowski nie ma dobrych przeczuć.„Mam złe przeczucia ”

Krzysztof Jackowski twierdzi, że policja powinna przeszukać pobliskie miejsca Grodziska Mazowieckiego. Jasnowidz w tym celu wskazał na mapie istotne dla sprawy miejscowości.
 


Czekamy na dalsze ustalenia w tej sprawie. Oby tym razem przepowiednia Jackowskiego się nie spełniła
 
Źródło : Fakt.pl

 
Udostępnij na Facebooku