Krwawa masakra w kurorcie w Austrii! Zabito pięć osób!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Krwawa masakra w kurorcie w Austrii! Zabito pięć osób!
FB Udostępnij na Facebooku
W popularnym kurorcie narciarskim w Austrii doszło do makabrycznej zbrodni! 25-letni mężczyzna zamordował tam z zimną krwią pięć osób i zrobił to wszystko z zemsty!
25-letni mężczyzna spotykał się przez jakiś czas z 19-letnią dziewczyną. Na początku byli z sobą bardzo szczęśliwi i nie wyobrażali sobie życia bez siebie. Jednak nagle nastolatka doszła do wniosku, że nie podoba jej się już były ukochany i z nim zerwała. To mocno wstrząsnęło 25-latkiem, który stwierdził, że nie zgadza się na to. Mężczyzna próbował jeszcze namówić ex żeby do siebie wrócili, ale nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Rozstali się. Dzisiaj, po dwóch miesiącach byli widziani w restauracji, gdzie głośno się kłócili. To wtedy 19-latka powiedziała, że już kogoś ma! 


 

Mężczyzna czuł się poniżony i zaplanował, że tej nocy zobaczy się ze swoją byłą. Około czwartej nad ranem przybył pod jej dom. Drzwi otworzył tata nastolatki. Panowie się pokłócili, bo rodzina dobrze wiedziała, jaka jest relacja pomiędzy 19-latką, a jej byłym facetem. 25-latkowi kazano odejść i nie wracać. 


Mężczyzna odszedł, ale obiecał sobie, że wróci żeby się zemścić za zniewagę i poniżenie, jakiego doznał od byłej dziewczyny i jej najbliższych. Około 5:30 25-latek ponownie wrócił pod dom byłej. Tym razem miał z sobą broń, a w głowie plan zemsty. Zaczął ponownie dobijać się do drzwi i ponownie stanął w nich ojciec byłej ukochanej. 25-latek strzelił do niego z zimną krwią, a później zabił jeszcze brata swojej ex oraz jej matkę. Szukał dziewczyny, z którą był kiedyś związany. Ona tymczasem z aktualnym chłopakiem spała w mieszkaniu obok domu rodziców. Para, gdy usłyszała, co się dzieje zamknęła się od środka. To jednak nie zatrzymało żądnego zemsty człowieka. Wszedł przez okno balkonowe i zastrzelił nastolatkę oraz jej chłopaka. 


Po dokonaniu zbrodni 25-latek sam pojechał na najbliższy komisariat. Położył broń przed policjantami i opowiedział o tym, co zrobił. Służby od razu pojechały pod wskazany adres. W domu natrafili na pięć ciał. Nikt nie przeżył. Mężczyzna na pytanie, dlaczego to zrobił powiedział, że nie mógł się pogodzić z zerwaniem i z tym, że 19-latka miała już innego chłopaka.źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
Udostępnij na Facebooku