Kosmetyczka odmówiła wykonania zabiegu. Powód szokuje!


ponad rok temu
Kosmetyczka odmówiła wykonania zabiegu. Powód szokuje!
FB Udostępnij na Facebooku
Mało jest chyba kobiet które nie lubią wizyt u kosmetyczki. Oprócz zadbania o swój wygląd wizyta u kosmetyczki pozwala nam się zrelaksować i oderwać się choć na chwilę od codziennych problemów. Niestety, dla tej kobiety taka wizyta nie należała do przyjemnych. Jeniffer Dreyer Brown, opuściła jeden z gabinetów ze łzami w oczach. Dlaczego? Powód szokuje!
Jeniffer choruje na tocznia. Jest to choroba autoimmunologiczna wpływająca na stan skóry, ale nie jest zakaźna. Odmiana na którą choruje kobieta powoduje uczulenie na słońce. W Laguna Beach, gdzie kobieta się urodziła i wychowała ciężko unikać ekspozycji na słońce. Pomimo parasoli i stosowania kremów z największymi dostępnymi filtrami kobieta nie jest w stanie ochronić się w 100 %
 
W wyjątkowo gorący dzień kobieta wybrała się na zabiegi pedicure i manicure. Kiedy weszła do salonu obsługa salonu zadbała tylko o jej stopy. Dlaczego? Kobieta usłyszała, że stan jej skóry nie pozwala na zabieg. Mogą zadbać jedynie o paznokcie. Jeniffer natychmiast wyjaśniła czym ten stan jest spowodowany, jednak nie zmieniło to decyzji obsługi.


"Żadna osoba nie powinna wykonywać usługi na powierzchni skóry, gdy jest ona w stanie zapalnym, występuje infekcja, bądź obrzęk" w taki właśnie sposób pracownic broni właścicielka salonu.
Dla Jeniffer jedno jest pewne - nigdy więcej nie wróci do tego salonu. Na portalach społecznościowych kobieta uświadamia innych na temat swojej choroby i apeluje o większą wyrozumiałość i tolerancję otoczenia.


źródło: popularne.pl | fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku