Kościół sprzedaje elektroniczny różaniec! Tego jeszcze nie było!

Małgorzata
ponad rok temu
Kościół sprzedaje elektroniczny różaniec! Tego jeszcze nie było!
FB Udostępnij na Facebooku
Kościół chce być nowoczesny i w związku z tym 16 października w Watykanie ogłoszono, ze na rynek wchodzi "Click to pray eRosary". Czy elektroniczny różaniec spodoba się wiernym? Cóż, jego cena jest diabelsko wysoka!
Kościół dwoi się i troi, aby przyciągnąć do siebie, jak najwięcej młodych osób. Teraz duchowni wpadli na pomysł stworzenia elektronicznego różańca, który według nich ma pomóc młodym osobom przyzwyczaić się do modlitwy. 

"Świat potrzebuje pokoju, więc podejmujemy różne inicjatywy. Październik jest miesiącem różańca, więc wprowadzamy różaniec elektroniczny, by dzieci mogły modlić się o pokój w cyfrowym świecie" – powiedział ksiądz Frédéric Fornos SJ. z watykańskiej rozgłośni radiowej. 


Watykan nowy różaniec reklamuje hasłem: "click to pray!". Okazuje się, że to cudeńko może swoich użytkowników nauczyć, jak się modlić, pokazuje obrazki oraz wprowadza, jak modlić się w różnych intencjach!


Jednak jego cena z pewnością niejednego wiernego powali na kolana! Elektroniczny różaniec ma kosztować... 110 dolarów, czyli ponad 400 złotych! Myślicie, że znajdą się chętni na taką nowość, która może być spokojnie noszona, jak bransoletka? A wydawałoby się, że w kośćiele wszystko powinno być za "Bóg zapłać"...źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl 
 
Udostępnij na Facebooku