Koronawirus na planie serialu "Na dobre i na złe"?! Samusionek przekazuje niepokojące informacje!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Koronawirus na planie serialu
FB Udostępnij na Facebooku
Anna Samusionek wyjawiła, że na planie serialu "Na dobre i na złe" pojawił się koronawirus! Na całe szczęście jest to tylko jeden z wątków, które pojawią się niedługo w popularnym serialu.

Koronawirus na planie "Na dobre i na złe"?!

Anna Samusionek zaskoczyła widzów wyjawiając, że na planie popularnego polskiego serialu pojawił się koronawirus. Na całe szczęście jest to jedynie wątek stworzony przez scenarzystów. 

Przypomnijmy, że Samusionek do obsady "Na dobre i na złe" dołączyła w marcu 2019 roku. W serialu gra Lucynę, czyli mamę serialowej Hani Sikory granej przez Martę Żmudę-Trzebiatowską


Wątek, w którym pojawia się Samusionek bardzo przypadł do gustu widzom dlatego też jej postać zagościła na dłużej w serialu. Tym razem aktorka pojawi się w wątku dotyczącym koronawirusa szalejącego w szpitalu w Leśnej Górze. Aktorka na swoim profilu w mediach społecznościowych zaprezentowała się w przyłbicy ochronnej. 

"Przyznam szczerze, że konieczność grania niektórych scen w akcesoriach epidemicznych spowodowała mój jeszcze większy szacunek dla wszelkich służb i osób, które na co dzień, w tzw. „realu” muszą się z tym mierzyć. Wyrazy uznania i współczucia zarazem…" - napisała przejęta aktorka w swoim poście. "-Mam tylko nadzieję, że ci co bili WAM BRAWA, szybko o tym nie zapomną, bo gdy pierwszy strach mija, tak łatwo adoptujemy się do nowej sytuacji i przestajemy doceniać poświęcenie innych…Nie jest tak? Dbajmy o siebie nawzajem, nośmy maski tam gdzie trzeba, nie narażajmy jedni drugich.." - kontynuowała. "-W serialu „ciężko chorzy” po zagranej scenie wstają z łóżka…W życiu nie jest już tak kolorowo…"
 
 
Udostępnij na Facebooku