Kontrowersyjne wideo z lekcji pływania zszokowało wszystkich! 8-miesięczne dziecko zostało po prostu wrzucone do wody!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Kontrowersyjne wideo z lekcji pływania zszokowało wszystkich! 8-miesięczne dziecko zostało po prostu wrzucone do wody!
FB Udostępnij na Facebooku
8-miesięczne dziecko, które matka zabrała na lekcję pływania zostało przez nauczycielkę wrzucone do wody. Matka chłopca nagrała wszystko i umieściła w sieci. Wideo spotkało się z ogromną falą krytyki!

8-miesięczne niemowlę zostało wrzucone do wody!

Na umieszczonym w sieci nagraniu widzimy, jak 8-miesięczny chłopiec zostaje wrzucony do wody przez swoją nauczycielkę pływania. Krysta Meyer, mama małego Oliwera, zabrała synka na pierwsze w życiu lekcje pływania. Wybrała jednak jedną z bardziej kontrowersyjnych nauk, o nazwie Infant Swimming Resource, która polega na szybkim oswajaniu dziecka z wodą


Pediatrzy nie są zwolennikami tej metody twierdząc, że może ona mieć wiele negatywnych konsekwencji dla malca, ponieważ dziecko może się zakrztusić wpadając do wody, co może doprowadzić do niedotlenienia mózgu czy zapalenia płuc. Meyer jest jednak zadowolona z lekcji, na którą przyprowadziła synka. 


Ta kontrowersyjna nauka pływania może być przeprowadzona tylko i wyłącznie przez profesjonalnych instruktorów. Chociaż tak było i w tym przypadku to pod nagraniem opublikowanym przez mamę Oliwera, pojawiło się dużo negatywnych komentarzy. 

 

 Kobieta napisała jednak w jednym z komentarzy, że jej starszy synek również uczęszczał na takie zajęcia i teraz nie boi się wody, a dodatkowo świetnie pływa

źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl

Zobacz także:

1. Nastolatek, który zrzucił chłopca z platformy widokowej usłyszał wyrok!
2. 60-latek podpalił dom, gdy jego partnerka spała. Grozi mu dożywocie.
3. Pomorze. Rozwścieczony rowerzysta pobił nastolatków. Policja apeluje o pomoc! [VIDEO]

 
Udostępnij na Facebooku