Czy to koniec małżeństwa Miley Cyrus i Liama Hemswortha? Media szaleją!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Czy to koniec małżeństwa Miley Cyrus i Liama Hemswortha? Media szaleją!
FB Udostępnij na Facebooku
Miley Cyrus i Liam Hemsworth postanowili się rozstać po zaledwie kilku miesiącach małżeństwa. Informację o rozstaniu potwierdził rzecznik piosenkarki.
Para opublikowała oświadczenie, w którym poinformowali, że podjęli decyzję o separacji. 

"Wciąż ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że oboje skoncentrują się na sobie i swojej karierze. Nadal pozostaną oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu".

Na razie nie wiadomo, dlaczego do niedawna zakochana w sobie para postanowiła się rozstać. 


Miley i Liam poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka" w 2009 roku. O swoich zaręczynach poinformowali w 2012 roku, a w 2013 ze sobą zerwali. Ponownie parą zostali trzy lata później. 23 grudnia 2018 roku w mediach opublikowali zdjęcia, które potwierdzały, że piosenkarka i aktor zostali małżeństwem. 


W wywiadzie udzielonym w 2019 roku Miley zszokowała wszystkich. Stwierdziła, że jej związek z Liamem nie przypomina tradycyjnego małżeństwa. Piosenkarka przyznała, że wciąż podobają się jej kobiety i nigdy nie zgodziłaby się na związek w modelu patriarchalnym.

"Jestem w relacji hetero, ale wciąż pociągają mnie kobiety. Zdecydowanie nie pasuję do roli stereotypowej żony. W ogóle nie lubię tego słowa" - powiedziała. "-Ludzie mają kłopot z tym, że jestem mężatką. Ale ta relacja jest wyjątkowa. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek o niej opowiedziała, ponieważ jest ona bardzo skomplikowana, bardzo współczesna i nowa. Nie osiągnęliśmy jeszcze takiej świadomości, żeby ludzie to zrozumieli. Czy oni faktycznie myślą, że siedzę w domu w piep*** fartuchu i szykuję obiad?".
 


 

Piosenkarka przyznała również, że nie chce mieć dzieci dopóki ludzie nie zaczną dbać o Ziemię, która w jej mniemaniu jest kobietą od której tylko się bierze i nic nie daje w zamian. 

Oświadczenie o separacji umieszczono w sieci tuż po tym, jak Miley na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie bez obrączki z wakacji. 

Myślicie, że zejdą się ponownie? źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, wiki.pl, plotek.pl 
Udostępnij na Facebooku