Kolejny film, który podzieli Polaków? Zwiastun już szokuje!

Małgorzata
ponad rok temu
Kolejny film, który podzieli Polaków? Zwiastun już szokuje!
FB Udostępnij na Facebooku
W kinach 4. września zawrze! Na ekrany bowiem wchodzi najnowszy film Patryka Vegi "Polityka". W mediach pojawił się już plakat promujący nowe dzieło lubiącego kontrowersje reżysera oraz zwiastun budzący wiele emocji.
Są filmy, które budzą w widzach wiele emocji, o których istnieniu nawet nie wiedzieli. Jednak niewątpliwym mistrzem w tworzeniu kontrowersyjnych filmów jest Patryk Vega. Reżyser nie boi się tematów ciężkich i unikanych w dzisiejszych czasach. Kolejne jego dzieła przyciągają do kin tłumy. 


Najnowsza produkcja Vegi pokazuje kręgi, które w obywatelach budzą dużo skrajnych emocji. Są to też kręgi, które dzielą ludzi. Reżyser najpierw "na tapetę" wziął policję w filmie "Pitbull". Później skupił się na brudach w służbie zdrowia w "Botoksie", a teraz postanowił odkryć ciemną stronę polityki w dziele o tym samym tytule. Co robią i jacy naprawdę są ludzie rządzący naszym krajem? Jak wpływa na nich zajmowanie wysokich stanowisk? 


Główne role w "Polityce" grają m.in. Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Stuhr, Daniel Olbrychski, Tomasz Oświeciński, Iwona Bielska, Janusz Chabior, Antoni Królikowski, Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Karolina Szymczak, Anna Karczmarczyk, Tomasz Sapryk i wielu innych. 

Wybierzecie się do kina?źródło: film.interia.pl  I  fotografie: film.interia.pl
Udostępnij na Facebooku